[1.8] Flatty 2.0 Responsive web designer - za szerokie

Założony przez  kpietrek.

Adres forum:
fazm.com.pl

Wersja silnika:
1.8.19

Opis problemu:
W tym stylu [1.8] Flatty 2.0 Responsive web designe zostalo do poprawienia opcja wyświetlająca ekipę forum i szukaj w trybie na komórki. Nie dopasowuje się do szerokości. 

           
Jest to dość stary szablon (gdzieś pod wersję 1.8.09), na którym uczyłem się responsywności i jeśli mam być szczery, to na ten moment odradzam jego używania. W przeciwieństwie do oryginału, który znajdziesz na mybb.com, mój szablon nie był aktualizowany pod nowe wersje MyBB i używanie go na dłuższą metę może sprawiać więcej problemów niż korzyści. W najbliższym czasie usunę go z naszego działu download, ale będę myślał nad przepisaniem najnowszego "Flatty" na bardziej elastyczną wersję, ponieważ nie wiedzieć dlaczego, autor nadal został przy nieresponsywnych tabelach.
„Lecz biorę całą odpowiedzialność na siebie. Być może się pomyliłem. Ale przecież mylić się jest rzeczą ludzką.”
Właśnie 

A moze coś możesz polecic responsywnego podobnego do tego stylu i aktualnego? 

Szukam i szczerze mówiąc jakoś mało takich styli jest.
(20.02.2019, 12:37)kpietrek napisał(a): Szukam i szczerze mówiąc jakoś mało takich styli jest.
Ponieważ takie style wymagają trochę pracy i jak już ktoś się decyduje na ich zakodowanie, to chciałby dostać jakąś nagrodę za te kilkadziesiąt godzin spędzonych nad projektem ;) Możesz sprawdzić ten szablon: https://community.mybb.com/mods.php?acti...w&pid=1037 Jest podobny do Flatty i wg. autora jest responsywny
„Lecz biorę całą odpowiedzialność na siebie. Być może się pomyliłem. Ale przecież mylić się jest rzeczą ludzką.”



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości