Pisanie postów - pasek narzędzi

Błąd   Założony przez  indovsky.

Adres forum:
www.e-raper.pl

Wersja silnika:
1.8.x


Opis problemu:
Witam. Zauważyłem, że na moim forum niektórym użytkownikom nie pojawia się pasek narzędzi edytora przy pisaniu postów
[Obrazek: f8d57766a084ef6100b8fbf239740475.png]
O ten pasek chodzi. Mi jako adminowi działa to normalnie i u jakiejś części użytkowników również. Jak dostaję info, że jakiemuś użytkownikowi się nie pokazuje to robię zapytanie sql i wtedy działa.
UPDATE `mybb_users` SET `showcodebuttons` = '1' WHERE `showcodebuttons` = '0'
Ktoś wie czym to jest spowodowane i jak to naprawić by zawsze się pokazywało wszystkim użytkownikom?
Utwórz dla nas nowe konto testowe, czy styl dostosowany jest do wersji 1.8.x? Nie brakuje jakiejś zmiennej w panelu użytkownika?
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
(29.01.2019, 22:35)Fyeem napisał(a): Utwórz dla nas nowe konto testowe, czy styl dostosowany jest do wersji 1.8.x? Nie brakuje jakiejś zmiennej w panelu użytkownika?

Konto testowe czyli zwykłego użytkownika? Login: test hasło: testowy
Szablon to przerobiony przeze mnie [/url]MyFlatBoard v3. Wydaje mi się, że w szablonach jest wszystko okej, zmienna showcodebuttons jest na swoim miejscu

[url=webboard.pl/]
Młody front-end, młody raper. Aktualnie robię sobie forum o rapie.
5!
Nie masz tutaj https://www.e-raper.pl/usercp.php?action=options innych opcji, w których znajduje się opcja:
Pokaż opcje formatowania MyCode w czasie pisania postów.

Porównaj szablon z domyślnym z wersji 1.8.x i dodaj brakujące checkboxy.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
(29.01.2019, 23:12)Fyeem napisał(a): Nie masz tutaj https://www.e-raper.pl/usercp.php?action=options innych opcji, w których znajduje się opcja:
Pokaż opcje formatowania MyCode w czasie pisania postów.

Porównaj szablon z domyślnym z wersji 1.8.x i dodaj brakujące checkboxy.

Właśnie to dodałem. To musi być wyświetlane w szablonie? nie jest to domyślnie zaznaczone? bo nie chcę by użytkownik miał możliwość zmiany tego
Młody front-end, młody raper. Aktualnie robię sobie forum o rapie.
5!
Dziwne u mnie też zniknął  ten pasek narzędzi, a był dostępny może po aktualizacja do .20 znikł   
   

   

jak go przywrócić aby był ?

Edit 21:23/ 

pomogło wgranie wszystkich czystych plików z jscripts



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości