Straciłem WSZYSTKO przy próbie przenoszenia plików z domeny na domenę?

Założony przez  gatuzo5878.

Witam, jestem mega zrozpaczony i piszę do Was z prośbą o pomoc.
Zrobiłem fajne forum, wszystko poustawiane, porobione działy itd. Robiłem to wszystko na serwerze , o domenie innej, "chwilowej".
Serwer pozostał ten sam, ale gdy wykupiłem docelową domenę, chciałem przekopiować po prostu pliki z domeny starej na nową, w total commander wyskoczył błąd, więc przeszedłem na FTP online mojego dostawcy. Była tam opcja "kopiuj"  znaczyłem wszystkie pliki i skopiowałem do schowka, następnie wybrałem folder nowej domeny i przy kopiowaniu wyskoczyło że nie można skopiować jakiś plików.
Pliki z starej domeny straciłem, nie miałem kopii bo się "porwałem" a firma wykonuje backup tylko w godz 00:8:00. Teraz ładuje mi tylko zarys strony i nie działa nawet panel ACP..

Straciłem wszystko ? ..

Link do strony jak to wygląda: filmypodobne.pl

EDITA: Udało mi się jakos przekopiowac ze schowka pliki z powrotem, i teraz pytanie, co pozmieniać by dzialać niezależnie od starej domeny ? W ACP w ustawieniach strony tylko adres URL?
Jaki CMS?
Do tego, co na końcu: Zmieniasz domenę w ACP i sprawdzasz ustawienia ciasteczek, czy są prawidłowe po zmianie domeny. Jeśli nie będą, będziesz miał problemy z logowaniem itp., dlatego będziesz musiał ręcznie edytować plik configu i wykonać zapytanie do bazy danych.
„Lecz biorę całą odpowiedzialność na siebie. Być może się pomyliłem. Ale przecież mylić się jest rzeczą ludzką.”



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości