Laravel - nextPageUrl / previousPageUrl

Założony przez  indovsky.

<link href="{{ $objects->nextPageUrl() }}" rel="next">
<link href="{{ $objects->previousPageUrl() }}" rel="prev">
Siemanko. Chcę zrobić w laravelu w headzie takie linki. Wszystko pięknie, link do nastepnej i poprzedniej strony się wyświetla, ale gdy przechodzę na kolejną bądź poprzednią podstronę zestaw linków jest taki sam tzn nie zmienia się. Dopiero po kliknięciu f5 nastepuje ich odświeżenie i ładuje się odpowiedni zestaw. Jest ktoś to ogarnia laravela? bo ja z backendem nie mam za dużo wspólnego. To jest jakoś cachowane? da się to jakoś ominąć albo zrobić w inny sposób?
Młody front-end, młody raper. Aktualnie robię sobie forum o rapie.
5!
(09.01.2019, 00:21)indovsky napisał(a): To jest jakoś cachowane?
Nie, każda podstrona jest przeliczana po stronie backendu - dlatego jest przeładowanie widoku.

(09.01.2019, 00:21)indovsky napisał(a): da się to jakoś ominąć albo zrobić w inny sposób?
Da się. Można zrobić endpoint, który przeliczy wartość i 'wypluje' odpowiednie dane w formie JSONa, które z kolei odbierzesz sobie po stronie frontu jak chcesz. Będzie troszkę kodowania.
Dobra, okazało się, że to działa poprawnie. Tzn w devtoolsach chrome'a kod się nie zmienia, ale jak przejdę na kolejną podstronę i wezmę sobie "wyświetl źródło strony" to jest wszystko poprawnie
Młody front-end, młody raper. Aktualnie robię sobie forum o rapie.
5!



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości