Wylogowywanie pomimo zaznaczenia opcji "zapamiętaj mnie"

Błąd   Założony przez  VisonYT.

Adres forum:
https://forum.visonprojects.pl


Wersja silnika:
1.8.19

Opis problemu:
Witam mam pewien problem ponieważ normalnie loguje się na swoje konto zanzadzajac ptaszek zapamiętaj mnie, po to by mnie nie wylogowywało. Co się okazuje po około tygodniu kmusz się na nowo logować. Czy to jakiś problem? Ktoś wie co poradzić?
Problem dotyczy tylko Ciebie, czy wszystkich użytkowników?

Ciebie - czyścisz ciasteczka w przeglądarce? Inne ustawienia powodujące wyczyszczenie ciasteczek.
Wszystkich - konfiguracja ciasteczek, "zadania" MyBB do przejrzenia.
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
(08.01.2019, 12:54)ficus napisał(a): Problem dotyczy tylko Ciebie, czy wszystkich użytkowników?

Ciebie - czyścisz ciasteczka w przeglądarce? Inne ustawienia powodujące wyczyszczenie ciasteczek.
Wszystkich - konfiguracja ciasteczek, "zadania" MyBB do przejrzenia.

Problem występuje u wszystkichm gdzie znajdę te ciasteczka w ACP?
W Ustawieniach strony.
Udostępnij jeszcze konto testowe (weryfikacja ciasteczek). W grę wchodzi też konfiguracja serwera, ale to już mało prawdopodobne o ile jesteś na klasycznym sharedzie.
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
(08.01.2019, 13:11)ficus napisał(a): W Ustawieniach strony.
Udostępnij jeszcze konto testowe (weryfikacja ciasteczek). W grę wchodzi też konfiguracja serwera, ale to już mało prawdopodobne o ile jesteś na klasycznym sharedzie.

Udostępniam konto testowe
Login: testowy
Hasło: 1q2w3e4r
(08.01.2019, 13:11)ficus napisał(a): W Ustawieniach strony.
Udostępnij jeszcze konto testowe (weryfikacja ciasteczek). W grę wchodzi też konfiguracja serwera, ale to już mało prawdopodobne o ile jesteś na klasycznym sharedzie.

I co wyczarowałeś coś tam? ???
Ciasteczka wyglądają w porządku, jedyne co zastanawia to na jakiej podstawie stwierdziłeś, że problem tyczy wszystkich, skoro na forum są dwa konta, z czego drugie to wspomniane testowe ; >?
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
(08.01.2019, 15:45)ficus napisał(a): Ciasteczka wyglądają w porządku, jedyne co zastanawia to na jakiej podstawie stwierdziłeś, że problem tyczy wszystkich, skoro na forum są dwa konta, z czego drugie to wspomniane testowe ; >?

No bo na tych dwóch jest problem czyli na wszystkich ??? Haga wiem to strasznie duża ilość osób
Nie, jeśli problem tyczy kont na które Ty się logujesz ze swojego urządzenia to problem może tyczyć się tylko Ciebie, choćbyś miał tych kont tysiąc. Najbardziej prawdopodobne wydają się ustawienia przeglądarki, czyszczenie ciasteczek raz w tygodniu, ograniczenie "ważności" ciasteczka czy coś pochodnego. Ciężko stwierdzić od razu, zwłaszcza, że problem występuje w odstępie kilku dni.
O ile nikt nie wpadnie na lepszy pomysł, to najlepszą weryfikacją będzie obserwacja z innej przeglądarki, innego urządzenia czy problem dotyczy też innych użytkowników. A najłatwiej, by ktoś jeszcze to potwierdził.
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
(08.01.2019, 16:17)ficus napisał(a): Nie, jeśli problem tyczy kont na które Ty się logujesz ze swojego urządzenia to problem może tyczyć się tylko Ciebie, choćbyś miał tych kont tysiąc. Najbardziej prawdopodobne wydają się ustawienia przeglądarki, czyszczenie ciasteczek raz w tygodniu, ograniczenie "ważności" ciasteczka czy coś pochodnego. Ciężko stwierdzić od razu, zwłaszcza, że problem występuje w odstępie kilku dni.
O ile nikt nie wpadnie na lepszy pomysł, to najlepszą weryfikacją będzie obserwacja z innej przeglądarki, innego urządzenia czy problem dotyczy też innych użytkowników. A najłatwiej, by ktoś jeszcze to potwierdził.

Okej to dziekuje bardzo. Ja ciasteczka czyściłem i problem jest dalej więc nie wiem. Zobaczymy jak ktoś jeszcze się zarejestruje :)
Właśnie czyszcząc ciasteczka kasujesz sobie zapamiętane "zalogowanie" :-)
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
(08.01.2019, 16:41)ficus napisał(a): Właśnie czyszcząc ciasteczka kasujesz sobie zapamiętane "zalogowanie" :-)

No wiem ale czyściłem miesiąc temu żeby sprawdzić. Zalogowałem się tydzień temu i dzisiaj musiałem znowu się logować :)
(08.01.2019, 16:41)ficus napisał(a): Właśnie czyszcząc ciasteczka kasujesz sobie zapamiętane "zalogowanie" :-)

Byłem zalogowany na innym komputerze na koncie testowym od wczoraj i dzisiaj mnie wylogowało więc to chyba nie tylko problem u mnie. :(



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości