Potrzebuję pomocy

HTML  Założony przez  Qrestry.

Nie wiem czy wybrałem odpowiedni do tego dział - jeśli zły proszę o przeniesienie.
Przechodząc do konkretów, potrzebuję skryptu, jeśli tak to można nazwać. Potrzebuję coś jak przepustka (?) Jak to ma działać? Otóż prowadzę forum internetowej gierki haxball, jeśli ktoś zna. Potrzebuje tego skryptu do weryfikacji tożsamości zawodników. Miałoby to działać na zasadzie: Użytkownik wchodzi na forum, klika wygeneruj przepustkę wkleja tam link do zewnętrznej strony w tym wypadku haxball'a (opcjonalnie, poniżej wybór drużyn czy coś w tym stylu) generuje mu się link wewnątrz forum, pozostali gracze, którzy mają zagrać w tymże spotkaniu wchodzą przez wygenerowany link - potwierdzają swoją tożsamość logując się na forum i po zalogowaniu wygenerowany link przekierowuje ich do pierwotnego linku, którym jest haxball.
Kilka for w polsce tejże gierki posiada takie przepustki, stąd pomysł, że też chciałbym mieć coś takiego u Siebie. Jeśli ktoś ma jakąś wiedzę na ten temat, jak takie coś stworzyć, to proszę o każdą możliwą pomoc.
Łukasz napisał 04.01.2019, 13:01:
Tego typu wątki raczej do działu giełdy, niż tutaj ;)
Cześć.
A jaki masz na to budżet? :)
(03.01.2019, 18:21)b360 napisał(a): Cześć.
A jaki masz na to budżet? :)

Mam już potrzebne skrypty, jednakże trzeba je zmodyfikować + do ich prawidłowego działania potrzebne są dodatkowe kody.
Ile taka modyfikacja + dodatkowe kody mogłaby kosztować? ;)
Wszystko zależy od tego na ile ktoś wyceni swój czas :)
Wg mnie, to jest max 3 dni pracy (8h x 3 = 24h). jak ktoś weźmie tylko 30 PLN za godzinę, to to i tak jest 720 PLN za wszystko.
xD, właśnie za 80 zł zakupiłem pełny skrypt w raz z wszystkimi kodami. wszystko śmiga aż milo, watek do zamknięcia a pana wyżej podziwiam za poczucie humoru
Poczucie humoru? Unikatowe rzeczy - na wyłączność - nie kosztują tyle co te sprzedawane masowo. Teraz masz to co chciałeś, ale mają to wszyscy :)
Także jak jest jakaś luka w kodzie, to mają ją wszyscy.Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości