Thank you/like system - odświeżanie ilości lajków

Założony przez  indovsky.

Adres forum:
www.e-raper.pl


Wersja silnika:
1.8.x

Opis problemu:
Witam mam problem z odświeżaniem się ilości lajków. Jak kliknie się "Lubię to" to punkt jest przyznany, ale nie jest automatycznie wliczany do sumy punktów, dopiero po odświeżeniu widać nową ilość lajków.

<div class="post_controls tyllist {$unapproved_shade}">
    {$tyl_expcol}
    <span class="post-like__likedthis" id="tyl_title_{$post['pid']}" style="{$tyl_title_display}">{$post['thankyoulike']} lubi to</span>
    <span id="tyl_data_{$post['pid']}" style="{$tyl_data_display}"></span>
</div>
Tak wygląda mój szablon thankyoulike_postbit. Próbuje zrobić lajki tak samo jak tutaj na forum jest i wszystko jest git oprócz odświeżania się lajków, jak się kliknie "Lubię to" to cały licznik też znika i pojawią się z nową sumą dopiero po odświeżeniu strony. Do wyświetlania ilości lajków używam {$post['tyl_pnumtyls']}, w szablonie postbit. Jakieś pomysły jak to zrobić??
Podbijam temat. Wie ktoś dlaczego odświeżanie lajków nie działa? dopiero po odświeżeniu strony pojawia się nowa suma lajków.
Młody front-end, młody raper. Aktualnie robię sobie forum o rapie.
5!
Problem leży raczej w skrypcie JS wtyczki, a nie w szablonie. Po kliknięciu w Like, sprawdź, czy nie wyrzuca jakiegoś błędu w konsoli.
„Lecz biorę całą odpowiedzialność na siebie. Być może się pomyliłem. Ale przecież mylić się jest rzeczą ludzką.”
(04.01.2019, 20:52)myCreedo napisał(a): Problem leży raczej w skrypcie JS wtyczki, a nie w szablonie. Po kliknięciu w Like, sprawdź, czy nie wyrzuca jakiegoś błędu w konsoli.

Nie wyrzuca. [Obrazek: cb0ec3b6762011ab3d63835ae0fb990c.png] Po kliknięciu w kciuk lajk jest dodawany, ale nie odświeża się suma. Dopiero po przeładowaniu strony pojawia się nowa suma lajków
Młody front-end, młody raper. Aktualnie robię sobie forum o rapie.
5!
Nie wiem, czy w normalnej wersji wtyczki jest taka opcja, żeby dodawało +1 bez odświeżania, czy nie. Popatrz w JS od wtyczki i jeśli nie znajdziesz jakieś funkcji, która by za to odpowiadała, sam będziesz musiał ją napisać. Tu masz przykład takiej funkcji: https://stackoverflow.com/questions/4701...er-4701358

Jeśli sam będziesz coś pisał, pamiętaj, że musisz jeszcze dodać funkcję do -1 przy odejmowaniu lub "odlubianiu" polubionych ;)
„Lecz biorę całą odpowiedzialność na siebie. Być może się pomyliłem. Ale przecież mylić się jest rzeczą ludzką.”Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości