Pierwszy szablon

Założony przez  Przemohh.

Od czego zacząć by stworzyć szablon pod mybb od zera.

Narazie chciałbym zająć sie graficznie nie mowie tu o kodowaniu itd bo to jest dla mnie nie do zrobienia ;) to bym poprostu zlecil programiscie.
Ale jak wiemy nie którzy najpierw zaczynają sama grafikę.jakie to ma mieć rozmiary max szerokosc i wysokość.czy każda rzecz robiona na szablonie musi miec osobna warstwe? Jak przygotowac dany szablon dla osoby zeby go zakodowala pod forum ?
Jeżeli o grafike chodzi to w niej nie siedze, ale łap mozesz zawsze sie na gotowcach wzorować nie mówie o kopiowaniu czy coś w tym stylu tylko sie wzorować :)
https://www.pecetowicz.pl/layout-mytylko...sd-t93142/
(09.11.2018, 20:10)P3neR napisał(a): Jeżeli o grafike chodzi to w niej nie siedze, ale łap mozesz zawsze sie na gotowcach wzorować nie mówie o kopiowaniu czy coś w tym stylu tylko sie wzorować :)
https://www.pecetowicz.pl/layout-mytylko...sd-t93142/

Dzieki za gotowca ::)
Ale tak czy tak mam nadzieje ze napisze ktos jak to ugrysc od poczatku ;)
Jak od początku możesz jakoś jasniej wyjasnić ? :D Jestes grafikiem ale nie wiesz jak zacząc projektowanie layoutu ?
(09.11.2018, 21:30)P3neR napisał(a): Jak od początku możesz jakoś jasniej wyjasnić  ? :D Jestes grafikiem ale nie wiesz jak zacząc projektowanie layoutu ?

Nie jestem grafikiem.
Ale stworzyc wyglad strony sadze ze bym potrafił.tylko chodzi mi o to czy kazda rzecz dodana np na stronie musi byc kolejna warstwa ? I jakie rozmiary musi byc maxymalnie szer x wys  ;) no i jak ma byc projekt zapisany by dac programiscie zeby go zaprogramowal do mojego forum .
Na yt maż video tutoriale, polukaj i zobacz, lub w google wpisz sobie "jak zrobić layout strony w photoshopie"Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości