Pomoc odnośnie ceny, iż nie jestem zorientowany

Założony przez  misky021.

Witam. Potrzebuję pomocy, dokładniej chodzi o ceny motywów mybb. (1.8.19 - jest aktualne) Widziałem że chodzą tak od 80 zł a najdroższy na forach widziałem za 120 zł. Chodzi mi o taki motyw, który sam wymyślę. Grafiki tam oczywiście za dużo nie będzie, lecz sam kod bardziej. Motyw coś ala IPS4 a nawet lepszy. Tak dokładnie ocenić to raczej się nie da, ale średnio ile takie wykonanie może kosztować? Jeszcze mam pytanie odnośnie wykonania ładnego motywu acp oraz posegregowania opcji takie jakie się tam znajdują w acp wedle mojego uznania. Grafiki nie za dużo, bo po prostu tak mi lepiej odpowiada. W motywie forum, chciałbym osobną zakładkę regulamin, polityka prywatności i warunki użytkowania aby opisać tam to wszystko wg. rodo aby nikt się do mnie nie mógł doczepić i żeby było wszystko zgodne z prawem.  No i przy rejestracji aby było konieczne przeczytanie tych regulaminów, polityk i warunków forum. Najlepiej aby skin forum miał taką funkcję, gdy jak się otworzy strona forum to będzie pisało że dla dorosłych i tam jakaś treść odnośnie polskiego prawa i paragrafy. Po prostu to takie forum skierowane dla dorosłych, lecz nie chodzi mi o jakieś "panie i te sprawy" lecz inne dziedziny informatyki też nie chodzi o hacking, nic szkodliwego i nic na szkodę innych for. Pozdrawiam. (Chodzi mi o prosty motyw, bez gadżetów. Jedynie te regulaminy i weryfikacja wieku przy wejściu na forum)
Wszystko zależy od kodera i grafika, czyli od 100-300 czy nawet 500zł. Zależy co tam dokładnie chcesz.
Tak jak napisał chrumcio wszystyko zależy od osób, którzy przyjmą zlecenie.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości