"Limit czasu edycji" nie ma tej opcji

Błąd   Założony przez  robiwielki.

Adres forum:


Wersja silnika:
1.8.12 i 1.8.17

Opis problemu:


 Ne mogę znaleźć ten opcji, czemu jest tutaj jest a nie na. Mam wersje 1.8.12  i 18.17.
Konfiguracja -> Ustawienia forum-> Pisanie postów


Załączone pliki Miniatury
   
(30.09.2018, 13:32)robiwielki napisał(a): czemu jest tutaj jest a nie na.

Nie rozumiem. Na jednej wersji jest ta opcja, a na drugiej nie ma? Opisz bardziej problem
Ale ja na żadnej nie widzę ten opcji, 1.8.12 i 1.8.17 nie ma tej opcji.
I to jest dziwne.

Jeszcze wersja 1.8.17 nie ma tego ?
W ustawieniach grupy masz tą opcję
No jest, ale czemu tutaj nie mam, może wersja PHP 7.1.10 za dobra jest.
Bo gdybyś miał tam tą opcję to ona by kolidowała z tą w ustawieniach grupy

Z jakiej wersji MyBB jest ten screen?
Nie wie.

A to jest z tego co pamiętam przysłane z wersji 1.8.17

I ja też mam 1.8.17 i nie ma tej opcji i 1.8.12 i nie ma.
O to chodzi?
[Obrazek: lO3yrOJ.png]

ACP -> Użytkownicy i grupy -> Grupy -> Nazwa grupy -> Działy i posty.
Skoro masz tę opcję w ustawieniach grupy, to po Ci w konfiguracji? Teraz możesz ustawić dla każdej grupy inny limit, gdyby była ta opcja w konfiguracji to by kolidowały ze sobą i by nie działało prawidłowo. W MyBB 1.8.0 + w konfiguracji tej opcji nie było.

@Axwell tak, oto, napisałem wyżej, że tam jest ta opcja, ale autor tematu chyba się pyta, dlaczego tej funkcji nie ma w konfiguracji.
(30.09.2018, 14:25)Ardex napisał(a): @Axwell tak, oto, napisałem wyżej, że tam jest ta opcja, ale autor tematu chyba się pyta, dlaczego tej funkcji nie ma w konfiguracji.

No tak.

A nawet wersja 1.8.19 nie ma. :(

A tak z boku, się spytam czy wy/Ty masz/macie tą opcję w Konfiguracja -> Ustawienia forum-> Pisanie postów

Dziwne, ale jak to możliwe.
Mam zdjęcie z 1.8.19, PHP 7.0.30-dh10 i jest na opcja Konfiguracja -> Ustawienia forum-> Pisanie postów
(30.09.2018, 14:46)robiwielki napisał(a): A tak z boku, się spytam czy wy/Ty masz/macie tą opcję w Konfiguracja -> Ustawienia forum-> Pisanie postów

Ani na wersji 1.8.0 ani na 1.8.17 nie mam. Powtórzę znowu - gdyby była taka opcja w Konfiguracji to byłby konflikt z ustawioną wartością w ustawieniach grupy. Na przykład dla użytkownika dasz, że post może edytować do 60minut, administratorowi ten limit zniesiesz, a w konfiguracji -> pisanie postów dałbyś limit 30 minut i co w tej chwili ma skrypt zrobić? Jaki limit miałby działać? Wtedy najlogiczniejszym by było, że limit podany w konfiguracji dotyczyłby tylko grup, które w swoich indywidualnych ustawieniach nie mają tej wartości zmienionej, ale nadal to się mija z celem - szkoda miejsca w bazie i czasu na pisanie kodu.
(30.09.2018, 14:58)Ardex napisał(a): Na przykład dla użytkownika dasz, że post może edytować do 60minut, administratorowi ten limit zniesiesz, a w konfiguracji -> pisanie postów dałbyś limit 30 minut i co w tej chwili ma skrypt zrobić? Jaki limit miałby działać? Wtedy najlogiczniejszym by było, że limit podany w konfiguracji dotyczyłby tylko grup, które w swoich indywidualnych ustawieniach nie mają tej wartości zmienionej, ale nadal to się mija z celem - szkoda miejsca w bazie i czasu na pisanie kodu.

Ok, wszystko rozumiem.

(30.09.2018, 14:58)Ardex napisał(a): Ani na wersji 1.8.0 ani na 1.8.17 nie mam. Powtórzę znowu - gdyby była taka opcja w Konfiguracji to byłby konflikt z ustawioną wartością w ustawieniach grupy.
A ja mam zdjęcie że wersja 1.8.19 i ma tą opcje w Konfiguracji.


Załączone pliki Miniatury
       
(30.09.2018, 13:54)Ardex napisał(a): Bo gdybyś miał tam tą opcję to ona by kolidowała z tą w ustawieniach grupy

Z jakiej wersji MyBB jest ten screen?

To jest MyBB 1.8.19 :) Pochodzą z mojego z forum i zostały dane bez mojej zgody, ale niech zostaną.

Mam obydwie opcje dostępne na swoim forum ;)


Załączone pliki Miniatury
       
Windows ❼ Forum
Za złudzenia płaci się rzeczywistością...
Tylko głupcy mogą być szczęśliwi - czyż nie warto być głupcem?
Jak Bóg chce komuś dokuczyć odbiera mu rozum.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości