Zasady na czacie

Założony przez  Fyeem.

Hej, nie ma regulaminu shoutboxa, ani żadnego ogłoszenia (tak, jak to było kiedyś) co można a czego nie, w sensie, czy wolno rozmawiać o Webb PL oraz o problemach technicznych. To znaczy, jeszcze można, ale czy zamierzacie to zmienić?
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Aktualnie nie ma regulaminu, więc teoretycznie można rozmawiać o webboard.pl oraz problemach technicznych, zatem nie musisz się bać o warna ;) Jednakże na podstawie regulaminu forum §2.4 możemy te wiadomości skasować, jeżeli uznamy, że dana dyskusja powinna odbywać się w temacie. Oczywiście zostaje tutaj wyczucie, nie będziemy przecież usuwać pytań o drobne sprawy techniczne lub o nasz serwis.
Mamy natomiast nadzieję, że również Wy, starsi użytkownicy naszego serwisu, będziecie dbali o ład i porządek i jak ktoś zada jakieś pytanie, na które nie da się odpowiedzieć w paru słowach to sami go poprosicie o założenie tematu. W ten sposób skorzystają na tym również inne osoby, które w przyszłości będą miały ten sam problem i odnajdą rozwiązanie za pomocą wyszukiwarki
Nad stworzeniem regulaminu/edytowaniem starego pomyślimy.Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości