Notatki Moderacyjne

Szukam  Założony przez  Izyo.

Adres forum:
Fastgame.pl


Wersja silnika:
1.8.14


Opis problemu:
Zainstalowałem plugin Notatki Moderacyjne by Supryk i nie mam pojęcia gdzie ustawić kto może owych notatek używać. Trafiłem do konfiguracji pluginu gdzie się ustawia czy ma być włączony, czy nie etc. Ale tego dalej nie znalazłem. Liczę na pomoc.
Zatem dostęp do nich ma każdy moderator w danym dziale.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Ustawiłem Sobie, że jestem moderatorem działu jakiegoś tam. Wchodząc w post z tego działu i tak nie mam notatek.
(26.09.2018, 20:32)Izyo napisał(a): Ustawiłem Sobie, że jestem moderatorem działu jakiegoś tam. Wchodząc w post z tego działu i tak nie mam notatek.
Najwidoczniej nie jesteś w grupie moderatorów.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
[attachment=14264 napisał(a):Izyo pid='323261' dateline='1537990320']Ustawiłem Sobie, że jestem moderatorem działu jakiegoś tam. Wchodząc w post z tego działu i tak nie mam notatek.
Czy oby na pewno szukasz we właściwym miejscu ?
Dodanie notatki moderatora wykonuje się przez Edytuj a następnie Moderuj .
   
Czy oby na pewno for nie pomylił :D przecież nie ma MyBB, tylko Powered by Invision Community



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości