Dodanie własnego tłumaczenia?

Założony przez  jstolarek1999.

Adres forum: 
Nie powstało - Planuje stworzenie więc chce dobrać odpowiedni silnik nie wiem czy MyBB da mi taką możliwość.  

Wersja silnika:
1.8.18


Opis problemu:
Witam mam do was parę pytań  :] Z góry przepraszam jeśli jest to zły dział i bardzo bym prosił moderatora o przeniesienie tematu a nie jego usuwanie. 

A więc opiszę wam sytuacje zostałem po proszony o stworzenie forum dla mojego przyjaciela o tematyce samochodowej, lecz jego forum ma być między narodowe i zawierać kilka języków takich powiedzmy jak włoski czy francuski... Zastanawiam się czy będzie możliwość zrobienia tego na MyBB ::)

O to moje kilka pytań 

1. Czy jest możliwość przetłumaczenia działów na kilka języków? 
2. Czy jest możliwość dodania zmiennej która będzie wyświetlała tłumaczenie. Czyli powiedzmy że mam ogłoszenia na forum czy da radę tak aby zmienna wyświetlała napis a po zmienieniu języka zmienia się też język ogłoszenia? 
3. Czy regulamin forum zmienia się wraz ze zmianą języka? 
4. Czy MyBB automatycznie dobiera język czy jednak zawsze pierwszym jest język domyślny?
Masz w Pobraniu Mybboard + tłumaczenie :)
(30.08.2018, 13:22)Szekspir napisał(a): Masz w Pobraniu Mybboard + tłumaczenie :)

Ja wiem że mogę zmieniać język forum i że mogę tłumaczyć pluginy. Ale tutaj chodzi o coś całkiem innego przeczytaj temat :)
(30.08.2018, 13:29)jstolarek1999 napisał(a):
(30.08.2018, 13:22)Szekspir napisał(a): Masz w Pobraniu Mybboard + tłumaczenie :)

Ja wiem że mogę zmieniać język forum i że mogę tłumaczyć pluginy. Ale tutaj chodzi o coś całkiem innego przeczytaj temat :)
To języki musisz wgrać w Languages w ftp
(30.08.2018, 13:32)Szekspir napisał(a):
(30.08.2018, 13:29)jstolarek1999 napisał(a):
(30.08.2018, 13:22)Szekspir napisał(a): Masz w Pobraniu Mybboard + tłumaczenie :)

Ja wiem że mogę zmieniać język forum i że mogę tłumaczyć pluginy. Ale tutaj chodzi o coś całkiem innego przeczytaj temat :)
To języki musisz wgrać w Languages w ftp



Proszę Cię Ty nie rozumiesz za grosz o co mi chodzi :]

Działów Ci tłumaczenie nie tłumaczy. Chce stworzyć zmienną dla tłumaczenia swojego czyli że wstawiam np w headerze {$mojazmiennanapisu} i pojawia się ogłoszenie które jest zależne od tego jaki język jest ustawiony. Czy regulamin tłumaczy się?

I czy jeśli jesteś z anglii to masz angielski język automatycznie?

Nie odpowiedziałeś na żadne z moich pytań i proszę nie próbuj jak nie przeczytałeś tematu. Dzięki za chęci no ale jednak nie nawiązujesz do tematu.
https://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=696
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
(30.08.2018, 13:39)Conors napisał(a): https://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=696

Czyli ta wtyczka tłumaczy działy tak? Bardzo Ci dziękuje czyli jedno pytanie rozwiązane a co z tym ogłoszeniem? :(
Nie wiem dokładnie co to wtyczka robi - nigdy nie używałem. Musisz przetestować.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
(30.08.2018, 13:41)Conors napisał(a): Nie wiem dokładnie co to wtyczka robi - nigdy nie używałem. Musisz przetestować.
Zostawiłem Ci reputacje a wiesz coś może na temat dodania własnej zmiennej z tłumaczeniem?
2. Najprościej byłoby stworzyć plugin ładujący własne zmienne językowe, ale może ktoś ma lepsze rozwiązanie.
3. Ten przy rejestracji tak.
4. Domyślnie wybiera domyślny język, ale ten plugin to zmienia: Auto Language Switcher.
(30.08.2018, 13:46)Axwell napisał(a): 2. Najprościej byłoby stworzyć plugin ładujący własne zmienne językowe, ale może ktoś ma lepsze rozwiązanie.
3. Ten przy rejestracji tak.
4. Domyślnie wybiera domyślny język, ale ten plugin to zmienia: Auto Language Switcher.

Bardzo dziękuje za podpowiedź ;) Dodałem oczywiście punkt reputacji!

Zostało tylko drugie pytanie czy ktoś ma może jakieś porady jeszcze?
Może to ci pomoże na pytanie drugie
https://community.mybb.com/thread-114029.html
Wszystkim osobą bardzo dziękuje za pomoc :) Wykorzystałem każdą radę i doszedłem do tego że poradzę sobie z MyBB przekonaliście mnie abym go wybral :) Dzięki i proszę o zamknięcie
Ardex napisał 30.08.2018, 18:30:
Cześć, cieszymy się, że jesteś zadowolony z odpowiedzi i zdecydowałeś się na używanie MyBB ;)

Tematów nie zamykamy, jeżeli problem rozwiązany oznacz go jako rozwiązany:



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości