Połączenie myBB oraz Wordpressa

Założony przez geeseene.

Adres forum:
forum.skootinymtk


Wersja silnika:
1.8.15

Opis problemu:
Witam, zastanawiam się jak połączyć Wordpressa oraz myBB. Dokładnie chodzi mi o to, że gdy osoba kupiła rangę w moim sklepie postawionym na Wordpressie to z automatu dostanie ją na forum myBB .

Pozdrawiam
Jeśli nazwa użytkownika jest taka sama w sklepie jak i na forum, to do kodu obsługującego zakup na wordpressie możesz dodać zapytanie do bazy danych forum które będzie ustawiało odpowiednią grupę na forum.
Nie będę tutaj reklamował więc nie podam linku do storny. Strona x ma tak, że przy zakupie rangi VIP na forum należy przed zakupem podać nazwę użytkownika forum na której chce się kupić daną rangę. I chciałbym osiągnąć podobny efekt lecz nie wiem jak to zrobić.

Tak wygląda "menu" kupowania rangi
     
(10.08.2018, 22:39)geeseene napisał(a): Nie będę tutaj reklamował więc nie podam linku do storny. Strona x ma tak, że przy zakupie rangi VIP na forum należy przed zakupem podać nazwę użytkownika forum na której chce się kupić daną rangę. I chciałbym osiągnąć podobny efekt lecz nie wiem jak to zrobić.

Tak wygląda "menu" kupowania rangi
 

To już zależne od mybb nie jest. Robisz plugin czy tam edytujesz skrypt na ten sklepik (wordpress). I robisz zapytanie zgodne z strukturą tabeli od mybb.
A czy byłby w stanie ktoś mi napisać jak to zrobić? Jestem całkiem zielony w tym temacie
Giełda ogłoszeń i pewnie się ktoś znajdzie.
Może to coś ci pomoże
https://community.mybb.com/thread-218602.htmlUżytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości