Ostatnie zmiany na forum

Założony przez  Supryk.

Witam

Dlaczego wtyczki tak jak ostatnie tematy w profilu uzytkownika, goscie profilowi wylecialy?
Dlaczego kiedy uzytkownik pyta o notatnik uzytkownika z UCP ktos mu odpowiada ze zostal usuniety bo nie byl potrzebny.

Forum jest dla uzytkownikow i dzieki uzytkownika i powinno byc brane pod uwage ich zdanie.
Też zauważyłem ten problem. Rozumiem że niektórych wtyczek nie ma co trzymać na siłę ale ostatnio to idzie w aż zbyt duży minimalizm
Do listy zaginionych pluginów/MyCode dopisałbym jeszcze ten odpowiadający za 'ramki' z informacjami o forum użytkownika, widoczne np. tutaj (akurat tutaj z perspektywy nowego wątku):
[Obrazek: attachment.php?aid=11514]

+ tagi pozwalające na osadzanie kodu HTML i CSS.



Tak, ale nie zmienia to faktu, że były to przydatne dodatki, które ułatwiały korzystanie z forum.
Nie do konca mi chodzi tylko o braki lecz o to ze administracja pewne rzeczy powinna konsultowac z uzytkownikami, bo jak juz wspomnialem to dla nich i dzieki spolecznosci forum zyje
Zgadza się, osobiście miałem w notatniku kilka przydatnych linków z rozwiązaniami problemów, nagle je straciłem.

Faktycznie, tak powinno być.

+ Przywrócić wymóg podania adresu forum.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Nie w sposób odnieść się w tym momencie do wszystkich zmian, które zaszły, jako, że każda jedna zmiana ma prawdopodobnie swoje własne uzasadnienie.
Niektóre, takie jak np. notatnik zostały faktycznie uznane za zbędne i zaśmiecające interfejs użytkownika. Inne z kolei wyleciały z powodów technicznych, czy to z konieczności przebudowy/optymalizacji czy z faktu, że ich utrzymywanie rodziło więcej problemów niż korzyści przy np. aktualizacjach.

Kolejne zmiany zaszły w miejscach, które były/są brane pod uwagę do gruntownej przebudowy, po której nie będzie możliwe korzystanie z tych samych rozwiązań, więc zawczasu zostały one uproszczone by przygotować grunt pod przyszłe prace.

Nie twierdzę jednak, że każda zmiana, tudzież każdy brak jest usprawiedliwiony. Nad wieloma zmianami toczy się wewnętrzna dyskusja, więc to nie jest do końca tak, że coś uległo zmianie i koniec kropka.

@Supryk - Może faktycznie za rzadko pytamy się użytkowników o opinię przed podjęciem działania, ale zapewniam, że zdanie użytkowników się dla nas liczy. Jesteśmy bardziej niż otwarci na wszelkie sugestie dotyczące zmian i myślę, że nikt mnie nie zlinczuje, jeśli zdradzę, że cały czas - choć w swoim tempie - toczą się rozmowy jak ożywić forum by było bardziej angażujące dla użytkownika i chętniej spędzał z nami czas angażując się w rozwój MyBB PL.

Dlatego gorąco zachęcam do dyskusji w temacie z propozycjami zmian - https://webboard.pl/thread-52931-page-58.html czy zakładania właśnie takich wątków jak ten, gdy coś Wam nie pasuje. Gwarantuje, że doceniamy każdą opinię :-)
Dzięki za feedback!
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
Choć nie jestem już w ekipie, to nieco poczułem się zobowiązany do wypowiedzenia, bo na dobrą sprawę wiele wywalonych funkcji to moje decyzje (i osoby z ekipy pamiętają o żartowaniu, że jeszcze trochę i wszystko by się kawałkami usuwało aż do zera ;) ). Ogromne znaczenie mają własnie kwestie techniczne. Świetnym przykładem jest wtyka Xthreads, która daje ogromne możliwości zmiany wyglądu wątków/postów/formularzy w poszczególnych działach, ale która jest od strony kodu niesamowicie zawiłym i nieczytelnym spaghetti, dodatkowo za mocno kolidującym z "natywnym MyBB". Z perspektywy czasu coś takiego było ciężarem, a nie zaletą.
Mnie osobiście notatnik w UCP też się bardzo przydawał i też mi go brakuje.
Windows ❼ Forum
Za złudzenia płaci się rzeczywistością...
Tylko głupcy mogą być szczęśliwi - czyż nie warto być głupcem?
Jak Bóg chce komuś dokuczyć odbiera mu rozum.
Jak już pewnie zauważyliście, część pluginów ponownie zagościła u nas na forum. Do tej pory przywróciliśmy notatnik, shoutboxa, listę ostatnich gości w profilu. W najbliższym czasie planujemy wrzucić plugin Ostatnie wątki w profilu.
Dzięki za Wasz feedback! ;)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości