11. urodziny serwisu MyBB PL!

Założony przez  ficus.

   

Dokładnie 11 lat temu, 22 lipca 2007 roku powstał polski support skryptu MyBB - MyBB PL. Przez te lata wydarzyło się wiele - zarówno u nas, jak i w samym skrypcie, jednak do dziś niezmiennie zapewniamy wsparcie dla polskojęzycznych (choć nie tylko!) administratorów forów opartych o skrypt MyBB. 

W tym miejscu warto podziękować wszystkim, co tworzyli ten serwis przez te wszystkie lata, a dość powiedzieć, że mamy to szczęście, że lista zasłużonych jest zbyt długa, by wypisać każdego z osobna! Krótko mówiąc: dziękujemy całej ekipie, a przede wszystkim - naszej małej społeczności, bo bez Was nie miałoby to wszystko sensu!

Zgodnie z tradycją, z tej okazji przygotowaliśmy dla Was kilka drobnych niespodzianek.


Odświeżenie wizualne MyBB PL

Co bystrzejsze oko zauważyło pewnie lekko zmodyfikowane logo w banerze urodzinowym. Zależało nam na tym, by zmiana była kosmetyczna, dodająca odrobinę świeżości do oryginału i wprowadzająca nas w 2018 rok - temu zadaniu @Adrian świetnie sprostał! 

Logo zostanie ostatecznie zmienione już w najbliższej przyszłości, a wraz z nim wejdzie szereg drobnych, acz zauważalnych zmian w naszym stylu. Zamiast gwałtownie przeskakiwać z jednego stylu na drugi, będziemy wdrażali zmiany do istniejącego stylu stopniowo. 

Nowoczesny motyw do ACP

Obecny wygląd ACP pozostawia wiele do życzenia, a każdy administrator spędzający w nim długie godziny może poczuć lekkie znużenie. Fladmin to nawiązujący do obecnych trendów motyw opracowany przez @myCreedo  
Więcej szczegółów i możliwość pobrania znajdziecie pod tym linkiem.

   

Druga edycja DeBBeściaków!

Nie ma co się oszukiwać - lata świetności forów internetowych są już dawno za nami. Dlatego też teraz jeszcze ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej jest znajdowanie perełek i ich promowanie by żyły jak najdłużej w pełnej krasie!

W nasze 7 urodziny wystartował konkurs DeBBeściaki - dziś rusza druga, minimalne zmodyfikowana wersja tego konkursu! 
Idea zabawy jest prosta - administratorzy forów internetowych mają za zadanie... zgłosić swoje forum do konkursu, opisać - dlaczego zgłosili swoje forum i co je wyróżnia na tle innych, innymi słowy - powiedzcie nam, dlaczego to właśnie Wy zasługujecie na wygraną :-) Prawda, że proste?

Kandydatów oceni jury składające się z wybranych członków ekipy MyBB PL. Przy ocenie jury będzie zwracało szczególną uwagę na kreatywne wykorzystanie skryptu MyBB - tj. wykorzystanie dostępnych funkcjonalności w taki sposób, by jak najlepiej oddać tematykę forum. Ponadto, zwrócimy uwagę na sposób prowadzenia, styl graficzny, zaangażowanie użytkowników, integrację z innymi kanałami - w skrócie, wszystko co charakteryzuje twór kompletny, bądź jemu bliski. 

Na zgłoszenia będziemy czekać przez najbliższe dwa tygodnie, tj. do 5 sierpnia br. Po tym czasie damy sobie kilka dni na zapoznanie się ze zgłoszeniami i przystąpimy do publikacji wyników. Każdego dnia pojawiać się będzie nowy post z oceną kolejnej osoby z jury - osoba ta, wskaże swojego faworyta - jego mocne i słabe strony. Gdy już całe jury wyrazi swoje opinie, jury zbierze się by dokonać ponownej i ostatecznej oceny, co zakończy się ogłoszeniem zwycięzców. 

Nagrody
Nie byłoby zabawy bez nagród. Jak już wspomniałem, chcemy promować najlepsze fora internetowe - dlatego też, zwycięzca otrzyma miejsce w naszym panelu bocznym na reklamę w postaci banera z odnośnikiem do forum na okres 1 miesiąca. W zależności od liczby zgłoszeń, możemy zdecydować się na nagradzanie także miejsc #2 i #3 - w sposób podobny, z tą różnicą, że zamiast baneru będzie to link. 

"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
Stoo lat! :D Czekam na zmiany :3
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
(22.07.2018, 20:12)ficus napisał(a): Zależało nam na tym, by zmiana była kosmetyczna, dodająca odrobinę świeżości do oryginału i wprowadzająca nas w 2018 rok - temu zadaniu @Adrian świetnie sprostał! 

Strasznie krzywe to logo.
11 lat, ładnie ładnie. Oby serwis trzymał się drugie tyle!Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości