Sygnatura

Błąd   Założony przez  Alosu.

Adres forum:
http://mc-go.y0.pl


Wersja silnika:
Mybb18 (1.8.15)


Opis problemu:
Witam. Nie dziala dodawanie Sygnatury, przez ACP tez nie dziala. Gdy ustawiam nic sie nie wyswietla. Na kazdym Stylu tak mam, prosze o pomoc.
Konto testowe?
(03.07.2018, 18:49)Axwell napisał(a): Konto testowe?

O co dokladnie chodzi?
Podaj konto testowe, z którego będziemy mogli sprawdzić problem. Utwórz przez ACP zwykłego nowego użytkownika i podaj nam tutaj login i hasło.
(03.07.2018, 21:49)Axwell napisał(a): Podaj konto testowe, z którego będziemy mogli sprawdzić problem. Utwórz przez ACP zwykłego nowego użytkownika i podaj nam tutaj login i hasło.

Jest to konieczne? Nie mozna inaczej naprawic?
(03.07.2018, 21:56)Alosu napisał(a):
(03.07.2018, 21:49)Axwell napisał(a): Podaj konto testowe, z którego będziemy mogli sprawdzić problem. Utwórz przez ACP zwykłego nowego użytkownika i podaj nam tutaj login i hasło.

Jest to konieczne? Nie mozna inaczej naprawic?

Do naprawienia problemu konto nie jest potrzebne, ale żeby naprawić trzeba najpierw zdiagnozować w czym leży problem - a do tego konto testowe jest już potrzebne. Jeżeli na prawdę nie chcesz tworzyć nowego konta, to aktywuj moje.
Ewentualnie posprawdzaj w ustawieniach grup czy mają uprawnienia do ustawiania sygnatur.
(03.07.2018, 22:39)Axwell napisał(a):
(03.07.2018, 21:56)Alosu napisał(a):
(03.07.2018, 21:49)Axwell napisał(a): Podaj konto testowe, z którego będziemy mogli sprawdzić problem. Utwórz przez ACP zwykłego nowego użytkownika i podaj nam tutaj login i hasło.

Jest to konieczne? Nie mozna inaczej naprawic?

Do naprawienia problemu konto nie jest potrzebne, ale żeby naprawić trzeba najpierw zdiagnozować w czym leży problem - a do tego konto testowe jest już potrzebne. Jeżeli na prawdę nie chcesz tworzyć nowego konta, to aktywuj moje.
Ewentualnie posprawdzaj w ustawieniach grup czy mają uprawnienia do ustawiania sygnatur.

Aktywowalem, Kazdy ma Uprawnienia do Sygnatury.

Jesli chcesz, moge dac ci tego Admina.
(04.07.2018, 10:56)Alosu napisał(a): Jesli chcesz, moge dac ci tego Admina.

Nie nie, nie ma takiej potrzeby. Pisząc o koncie testowym miałem na myśli konto z rangą użytkownika.

Ustawiłem sobie sygnaturę i z tego co widzę sama ramka z sygnaturą jest, tylko nie wyświetla w niej obrazka - wykonaj w bazie takie zapytania:
UPDATE `mybb_usersSET `showvideos` = '1';
UPDATE `mybb_usersSET `showimages` = '1'

(28.06.2018, 22:19)Axwell napisał(a): Na CBA trzeba zalogować się do panelu użytkownika, wybrać po lewej stronie bazy danych i kliknąć zarządzaj przy odpowiedniej bazie danych. Następnie trzeba się zalogować (hasło nie takie jak do CBA, tylko takie jak do bazy danych). Wybierz po lewej stronie swoją tabelę, kliknij na dole Konsola, wklej pierwsze zapytanie i naciśnij Ctrl + Enter. Następnie wklej drugie i naciśnij to samo.
Blad: Nie wybrano zadnej bazy danych!
Wybierz z listy po lewej swoją bazę danych i wykonaj zapytanie.
[Obrazek: Vo8cE5w.png]

U Ciebie zapewne będzie tylko jedna na liście.
Blad: Table "alosu.mybb_users" doesn´t exist.
Możliwe, że masz ustawiony inny prefix - zobacz jaki prefix mają wszystkie tabele po lewej.
Dla przykładu poniżej prefixem jest właśnie mybb_ - zmień w zapytaniach prefix na taki, jaki masz u siebie.
[Obrazek: Qv74VSY.png]
(04.07.2018, 21:27)Axwell napisał(a): Możliwe, że masz ustawiony inny prefix - zobacz jaki prefix mają wszystkie tabele po lewej.
Dla przykładu poniżej prefixem jest właśnie mybb_ - zmień w zapytaniach prefix na taki, jaki masz u siebie.
[Obrazek: Qv74VSY.png]

wiec mam zmienic np. alosu_adminlog ?
Jeżeli wszystkie tabele po lewej stronie mają prefix alosu_ to zmień w tych zapytaniach mybb_ na alosu_.

Ewentualnie jeżeli masz po prostu adminlog, adminoptions itd. bez żadnych prefixów to zamień w zapytaniach mybb_users na users.

PS.
(04.07.2018, 21:29)Axwell napisał(a): Jeżeli wszystkie tabele po lewej stronie mają prefix alosu_ to zmień w tych zapytaniach mybb_ na alosu_.

Ewentualnie jeżeli masz po prostu adminlog, adminoptions itd. bez żadnych prefixów to zamień w zapytaniach mybb_users na users.

PS.

Wszystko zrobilem jak mowilas, nie wyskoczyly zadne Bledy. Co teraz?



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości