Adres forum:
https://bravo.net.pl


Wersja silnika:
1.8.11


Opis problemu:
Akt I: Miałem wśród użytkowników konto swoje właściwe, na którym miałem 4 znajomych (nazwijmy ich Z1, Z2, Z3, Z4), oraz konto o nazwie test (co istotne - tego konta nie było wśród Z1, Z2, Z3, Z4). Potem utworzyłem sobie użytkowników testABC, testDEF, których "zaznajomiłem" ze swoim kontem właściwym. Potem połączyłem konto testABC z testDEF (testDEF zostało usunięte), a następnie konto test z testABC (testABC zostało usunięte). Po tych operacjach lista znajomych na koncie właściwym twierdziła, że mam 6 znajomych, przy czym wyświetlanych było tylko 4 - Z1, Z2, Z3 i Z4 (zarówno na Profilu, jak i w Panelu Użytkownika).
Akt II: Zalogowałem się zatem na konto test, żeby zobaczyć, jak sprawa wygląda od tej strony. Na tym koncie na liście  znajomych widać było moje konto właściwe. Wlazłem więc do Panelu Użytkownika konta test, usunąłem znajomego, wylogowałem się i zalogowałem spowrotem na konto właściwe
Akt III: W efekcie na koncie właściwym... wy#@bało mi znajomego Z1. :| A żeby było śmieszniej - na profilu ex-znajomego Z1 nadal figuruję na liście znajomych.
Po zaakceptowaniu zaproszenia od nowego znajomego Z5 teraz lista znajomych na moim koncie wygląda tak:
Z2 Z3 Z4 -puste miejsce- Z5

Ma ktoś jakiś patent na to, jak poradzić sobie z tym problemem? Tzn. pozbyć się tego "znajomego-widmo" i skasować moje konto z listy znajomych Z1... Może ostatecznie te listy da się edytować w prosty sposób gdzieś z poziomu bazy danych?