Wysyłanie maili przez SMTP MyBB

Założony przez  arusf2011.

Adres forum: http://forum.potworyispolka.net.pl


Wersja silnika: 1.8.6


Opis problemu: 

Wątek nie jest związany z problemem, jednakże mam dosyć ciężki orzech do zgryzienia.
Klient chciałby, by po napisaniu przez kogoś podania przychodziło do niego na skrzynkę powiadomienie o przesłaniu takowego formularza.
Problem w tym, że gdy szukałem odpowiedzi na to, czy się da, to zazwyczaj trafiałem na tematy o błędach, a to nie jest błąd, tylko tzw. Addon (czy jakoś tak, choć tak naprawdę system, który jest zbudowany wokół forum nim nie jest - w pluginach on nie istnieje).
Dlatego pytanie za 100 punktów - czy się da wysłać maila z użyciem SMTP Mybb, a jeśli tak, to w jaki sposób się te maile "przygotowuje" oraz wysyła?
Widziałem plik odnoszący się do SMTP (jak dobrze pamiętam -> /inc/mailhandlers/smtp.php ), ale z tego za dużo nie wywnioskowałem.
(01.05.2018, 20:52)arusf2011 napisał(a): Klient chciałby, by po napisaniu przez kogoś podania przychodziło do niego na skrzynkę powiadomienie o przesłaniu takowego formularza.
Można po prostu użyć wbudowanej w silnik subskrybcji wątków.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Tak, tyle że system nie jest oparty o wątek.
System tzw. "wirtualnej spedycji" jest oparta o zewnętrzny kod PHP, powiązany z MyBB tylko składniami typu define('IN_MYBB',1) i paroma innymi.
I w ten oto sposób gdy gość wysyła podanie, to czy jest możliwość wysłania maila (nie prywatnej wiadomości)?
Temat można zamknąć.
Wykorzystałem do tego celu zewnętrzny skrypt (PHPMailer 5.2).
Łukasz napisał 01.09.2018, 13:03:
Nie zamykamy wątków. Zapoznaj się z



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości