Ikony przy dziale

Założony przez  Cafe94.

Witam

wersja skryptu MyBB: 1.8.15
adres forum: http://cafeots.xaa.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Chciałbym zmienić ikony przy dziale, tylko Plugin Custom Icon nie działa, tak jak oczekuje, jeżeli dział ma nowy post nie wyświetla się oznaczenie, że jest coś tam nowego, dział z przekierowaniem tak samo... Styl to Curelan ale nie moge znależć nigdzie tych ikonek nie wiem jak one się nazywają, przejrzałem wszystko i nic tam nie ma

   
W szablonie forumbit_depth2_forum są taikonka dodawana za pomocą svg.

Naprościej będzie ci przywrócić ten szablon z oryginalnego stylu, do tego zamienić klasy forum_status, forum_on, forum_off, forum_offlock, forum_offlink na oryginalne, czyli na te:
.forum_status {
height: 30px;
width: 30px;
background: url(../../../images/forum_icon_sprite.png) no-repeat 0 0;
display: inline-block;
}

.forum_on {
background-position: 0 0;
}

.forum_off {
background-position: 0 -30px;
}

.forum_offlock {
background-position: 0 -60px;
}

.forum_offlink {
background-position: 0 -90px;
}
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
(25.04.2018, 14:41)Divir napisał(a): W szablonie forumbit_depth2_forum są taikonka dodawana za pomocą svg.

Naprościej będzie ci przywrócić ten szablon z oryginalnego stylu, do tego zamienić klasy forum_status, forum_on, forum_off, forum_offlock, forum_offlink na oryginalne, czyli na te:
.forum_status {
height: 30px;
width: 30px;
background: url(../../../images/forum_icon_sprite.png) no-repeat 0 0;
display: inline-block;
}

.forum_on {
background-position: 0 0;
}

.forum_off {
background-position: 0 -30px;
}

.forum_offlock {
background-position: 0 -60px;
}

.forum_offlink {
background-position: 0 -90px;
}

A da rade to zrobic aby kazdy on off itp. Pobieralo z osobnego img?
Poprostu usun element background z .forum_status i dodaj background z linkami do obrazkow do .forum_on i .forum_off
(25.04.2018, 15:20)ViewerOfDeadMemes napisał(a): Poprostu usun element background z .forum_status i dodaj background z linkami do obrazkow do .forum_on i .forum_off

Jestem troche zielony w edycji stylu wiec można krok po kroku? Wiem gdzie to sie robi ale kod i wql
.forum_status {
height: 30px;
width: 30px;
display: inline-block;
}

.forum_on {
background: url(sciezka do obrazka) no-repeat 0 0;
}

.forum_off {
background: url(sciezka do obrazka) no-repeat 0 0;
}
Wklej to do global.css (zamieniajac z poprzednim, pamietaj o skopiowaniu oryginalnego kodu w razie bledow)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości