Obraze rangi forum

Założony przez  xWACLAW.

   
Posiadam takie obrazki rang na forum, ale przydalo by mi sie takie odtworzyć tylko z innym kolorem i nazwą aby dorobic kilka rang. Wie ktoś jak zostało to wykonane?
Forum: www.wacraft.hostmc.pl/forum
Szogi1910 napisał 03.04.2018, 15:19:
Nazwa tematu powinna być krótkim opisem problemu, popraw ją i zapoznaj się z
Najpewniej w jakimś programie graficznym, np. GIMP/PhotoShop - ale da się również w CSS.
Odtworzyłbyś, jeśli posiadasz plik .psd lub kod CSS.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Są ikonki takie na 1 forum które już powoli wymarło, da sie jakos z tamtad sciagnac css?
Tak, użyć opcji zbadaj element, poradnik masz pod tym postem.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Moglbys mi pomoc? Jestem na telefonie a musze dzis to dokonczyc. Tylko kod wziac i podpowiedziec jak edytowac kolor itp.
(03.04.2018, 18:29)xWACLAW napisał(a): Moglbys mi pomoc? Jestem na telefonie a musze dzis to dokonczyc. Tylko kod wziac i podpowiedziec jak edytowac kolor itp.
Adres do tamtego forum?
Jeżeli to pliki graficzne to nie ma szans na edycje tych rang.

PS. to podchodzi pod kradzież :)
Ja nie chce brac z tamtad rang,chxe zrobic na swoj sposob tylko szbalon by sie przydal, chodzi mi ze sam sobie czcionke zrobie kolor itp. Ale mam rozumiec ze to i tak kradziez?
(03.04.2018, 18:44)xWACLAW napisał(a): Ja nie chce brac z tamtad rang,chxe zrobic na swoj sposob tylko szbalon by sie przydal, chodzi mi ze sam sobie czcionke zrobie kolor itp. Ale mam rozumiec ze to i tak kradziez?

Jeżeli nie chcesz tamtych rang to zrób swoje od podstaw, bądź poszukaj gotowych - udostępnionych za darmo .psd w internecie :)
Szablonu z obrazka .png nie wyczarujemy, a kod CSS, który będzie przypominał te rangi jest dość prosty i wystarczy trochę chęci.
Sprawdź podstawy CSS, jeżeli będziesz miał z tym problemy - śmiało pytaj, na gotowe rozwiązanie bym nie liczył :)
Jestem zielony w te sprawy ale sie zapoznam z  tym. Obilo mi sie o uszy ze jest plugin tworzacy css do rang,mozna by bylo w nim wykonac cos na podobienstwo tego?
(03.04.2018, 22:22)xWACLAW napisał(a): Jestem zielony w te sprawy ale sie zapoznam z tym. Obilo mi sie o uszy ze jest plugin tworzacy css do rang,mozna by bylo w nim wykonac cos na podobienstwo tego?

Do tego nie potrzeba żądnego pluginu, wystarczy zmienić kod HTML, który domyślnie wyświetla grupę użytkownika jako obrazek :)
A co do rang w CSS, łap przykłady: https://jsfiddle.net/Wajrak/h2amgp03/



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości