Dziwne położenie menu edycji posta

Błąd   Założony przez  KavaHNS.

Gdy klikam "edytuj post", rozwija się menu ale w jakimś dziwnym miejscu obok


[Obrazek: b1c98a86-3935-4743-baae-abc161f94ef7.png]


pytanie jak to naprawić?
https://community.mybb.com/thread-159067.html
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Nie pomogło, lecz odkryłem narzędziem zbadaj element takie coś: style="position: absolute; top: 1880.47px; left: 1471.9px;"
gdy wyłączam te dwa ustawienia, wszystko wraca do normy.
Teraz pytanie gdzie znaleźć ten szablon (<!-- start: notemoderator_postbit_button -->) i usunąć to z niego?

chwilowo wyłączyłem plugin notemoderator i wyszło na to że znajduje się to w postbit_edit
no więc wchodzę i widzę tylko to: style="display: none;"
a na zbadaj element to: style="position: absolute; top: 1880.47px; left: 1471.9px;"

pytanie: o ***j chodzi?
A nie masz tego w notemoderator.css?
(12.12.2017, 18:27)Martinex napisał(a): A nie masz tego w notemoderator.css?

nie mam
Podaj link do forum i konto testowe.
testjp/testjp1
dupshoot.pl
Pozycja tego menu reguluje się w klasie element.style { przy left i top.
Pokombinuj i może uzyskasz efekty.
(12.12.2017, 20:10)Martinex napisał(a): Pozycja tego menu reguluje się w klasie element.style { przy left i top.
Pokombinuj i może uzyskasz efekty.

to wiem, tylko nie mogę znaleźć tego w szablonie, wchodze w postbit_edit i jest tylko takie coś: style="display: none;"
nie ma nic o top lub left. :/
Nie działa bo wkleiłeś ten kod za wysoko. Wkleiłeś go przed jQuery, a przecież używasz tej biblioteki w tym skrypcie. Wklej to na samym dole headerinclude najlepiej.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
działa, dzięki



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości