Reklamy In-Article od google jak zainstalować ?

Konfiguracja  Założony przez  Piratenus.

Znalazłem dzisiaj na Google adSense nowy format reklamy czyli reklamy w artykułach ale problem jest taki że jest on zakodowany w innym formacie, zastanawiam się czy da się go przerobić lub w jakiś inny sposób zastosować w wątku

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<ins class="adsbygoogle"
    style="display:block; text-align:center;"
    data-ad-layout="in-article"
    data-ad-format="fluid"
    data-ad-client="ca-pub-9291618422786612"
    data-ad-slot="5114993527"></ins>
<script>
    (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
</script>
Skoro jest to reklama w artykule, to chyba jedyną słuszną drogą jest wstawienie reklamy do treści posta, gdzieś pomiędzy długiego posta, który ma charakter artykułu. Ogólnie nie widzę sensu wstawiania tego typu reklamy w każdy pierwszy post, czy gdzieś między postami, bo będzie brzydko wyglądało. Ładnie wyglądałoby to na stronach z Wordpressem i innymi podobnymi, ale na forum już niekoniecznie.

Jeśli jednak chciałbyś to faktycznie wstawić w pierwszym poście, który jest artykułem, proponuję utworzyć mycode z kodem reklamy, sprawdziłem z ciekawości i działa. Wstawiłem w artykuł mycode [reklama] i pomiędzy tekstem wyświetla skonfigurowaną w Adsense reklamę.

Możesz utworzyć reklamę w postaci drugiego (sztucznego) postu i zamknąć wewnątrz reklamę. U mnie na stronie masz takie dwa banerki zamknięte jeśli wejdziesz na stronę jako gość. Jest to dozwolone o ile takiego posta oznaczysz jako reklamę, ale wtedy wystarczy reklama tekstowo/displayowa.
Forum: https://odjechani.com.pl Konto testowe - Login:Mybboard.pl Hasło:mybboard Posiadam link do Mybboard.pl w stopce. 



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości