config_wwot.lang.php

Błąd   Założony przez  RajcheL.

Witam, mam problem ponieważ wchodząc w ACP -> Pluginy wyskakuje  mi błąd
Aktywuj, dezaktywuj i zarządzaj pluginami, które zostały załadowane do katalogu inc/plugins na Twoim forum. Aby nie pokazywać plugina na liście, ale nie utracić żadnych zapisanych przez niego informacji, kliknij na przycisk Dezaktywuj.
/home/p515189/public_html/inc/languages/polish/admin/config_wwot.lang.php does not exist
Wiem, że brakuje pliku " config_wwot.lang.php " Byłbym wdzięczny jeżeli ktoś mógłby go dodać.
P.S. Wgrywałem plugin viewgroups, próbowałem go usunąć lecz to na nic, nie mam tego pliku ani w pluginie ani na ftp, szukalem w google tez nie znalazlem, jest na tym forum jeden temat o tym pliku lecz to dotyczy stylu cs tygrysek (znam błąd)
Jaki plugin wgrywałeś?
Wygląda to tak że nie wrzuciłeś tego pliku do languages/polish/admin
spróbuj wywalić wszystkie pluginy i wgrywać od nowa pojedynczo i sprawdzić jaki plugin wywołuje ten błąd
lub te co ostatnio wgrywałeś
(20.11.2017, 14:34)musicfan napisał(a): spróbuj wywalić wszystkie pluginy i wgrywać od nowa pojedynczo i sprawdzić jaki plugin wywołuje ten błąd
lub te co ostatnio wgrywałeś
To się mija z celem. Tam jest napisane że nie ma tego pliku to nie żaden błąd tylko informacja.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Skopiuj ten plik z katalogu english do polish.
Z tego co pamiętam u nas na forum gdzieś było tłumaczenie tego pluginu.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
(20.11.2017, 15:44)Divir napisał(a): Skopiuj ten plik z katalogu english do polish.
Z tego co pamiętam u nas na forum gdzieś było tłumaczenie tego pluginu.
Pisalem, ze nie ma tego pliku w ftp, dlatego prosze o ten plik tutaj zeby go tam wrzucic.
(20.11.2017, 14:31)chrumcio napisał(a): Jaki plugin wgrywałeś?
Wygląda to tak że nie wrzuciłeś tego pliku do languages/polish/admin
Pisalem u gory jaki plugin wrzucalem, nie ma tego pliku w pluginie.
Ten plugin, a konkretniej ten plik, który wywala Ci błąd, powinien znaleźć się we wskazanym miejscu na FTP.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
(20.11.2017, 16:19)RajcheL napisał(a):
(20.11.2017, 15:44)Divir napisał(a): Skopiuj ten plik z katalogu english do polish.
Z tego co pamiętam u nas na forum gdzieś było tłumaczenie tego pluginu.
Pisalem, ze nie ma tego pliku w ftp, dlatego prosze o ten plik tutaj zeby go tam wrzucic.
(20.11.2017, 14:31)chrumcio napisał(a): Jaki plugin wgrywałeś?
Wygląda to tak że nie wrzuciłeś tego pliku do languages/polish/admin
Pisalem u gory jaki plugin wrzucalem, nie ma tego pliku w pluginie.
Jeśli pobrałeś ten plugin z oficjalnego źródła to ten plik jest, ale tak jak napisałem w katalogu english, nie polish.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
(20.11.2017, 16:41)Divir napisał(a):
(20.11.2017, 16:19)RajcheL napisał(a):
(20.11.2017, 15:44)Divir napisał(a): Skopiuj ten plik z katalogu english do polish.
Z tego co pamiętam u nas na forum gdzieś było tłumaczenie tego pluginu.
Pisalem, ze nie ma tego pliku w ftp, dlatego prosze o ten plik tutaj zeby go tam wrzucic.
(20.11.2017, 14:31)chrumcio napisał(a): Jaki plugin wgrywałeś?
Wygląda to tak że nie wrzuciłeś tego pliku do languages/polish/admin
Pisalem u gory jaki plugin wrzucalem, nie ma tego pliku w pluginie.
Jeśli pobrałeś ten plugin z oficjalnego źródła to ten plik jest, ale tak jak napisałem w katalogu english, nie polish.
powtarzam, nie ma tego pliku nigdzie, nie chce sie powtarzac raz enty.... jest ktos w stanie racjonalnie pomoc albo podeslac mi ten plik?
Wrzuć to do głównego katalogu.. :facepalm:
  WWOT.zip (Rozmiar: 1,84 KB / Pobrań: 162)
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Jak nie ma jak jest? :facepalm:
Pobrałem ten plugin z linku co wrzucił @"Fyeem" (ten wcześniej) i w inc -> languages -> english -> admin masz ten plik..... Wystarczyło go przenieść do polish i było by po problemie..

Edit: Tak nawet patrze to nawet w folderze polish jest wszystko co powinno być.... Wystarczyło pobrać plugin z tej strony..
(20.11.2017, 17:41)szymex71 napisał(a): Jak nie ma jak jest? :facepalm:
Pobrałem ten plugin z linku co wrzucił @"Fyeem" (ten wcześniej) i w inc -> languages -> english -> admin masz ten plik..... Wystarczyło go przenieść do polish i było by po problemie..


Edit: Tak nawet patrze to nawet w folderze polish jest wszystko co powinno być.... Wystarczyło pobrać plugin z tej strony..
daruj sobie zbedne komentarze, nigdzie nie napisalem ze plugin byl z tej strony.. i ja nie pobieralem tych plikow. Zbednie sie wypowiadasz.
Bede w domu sprawdze pliki i dam edit.

EDIT: Dzięki @"Fyeem" o ten pliczek mi chodziło, bez zbędnego gadania.
Problem rozwiązany.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości