MyBB 1.8.13 wydane

Założony przez  Devilshakerz.

Wydano dziś wersję MyBB 1.8.13 zawierającą poprawki dla 69 zgłoszonych błędów (7 luk bezpieczeństwa - 2 wysokiego, 2 średniego i 3 niskiego ryzyka; 62 drobne poprawki).

Zmodyfikowano 18 plików językowych, 63 szablony stylów oraz 175 plików źródłowych.

Informacje o wersji MyBB 1.8.13 - oficjalny support MyBB

  1. Backup
  2. Nadpisanie plików
  3. Instalacja aktualizacji
  4. Aktualizacja szablonów
  5. Aktualizacja polskiej paczki językowej:
A już myślałem, że to MyBB 2.0 :D
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Tłumaczenie MyBB 1.8.13,  jest już w pełni gotowe i ujrzało światło dzienne! Zaprszamy do pobierania spolszczeń od nas z działu download lub oficjalnej strony MyBB, aby pobrać tłumaczenia przejdź do:
Pozdrawiamy.
Ekipa MyBBoard.pl

UPDATE
Jeśli wgrywałeś spolszczenie przed ósmym listopada godziną 14:00, prosimy o aktualizację twoje pliku inc/languages/polish/global.lang.php na ten z naszej już zaktualizowanej paczki. W tłumaczeniu został naprawiony błąd w składni.

Przepraszamy za problemy.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
A to jest pomyłka i pisze MyBB 1.8.12 a powinno być MyBB 1.8.13 ?? i tak samo w ACP -> Start -> „Informacje o MyBB i serwerze” piszę 1.8.12 ?
Jeśli zaktualizowałeś to będzie 1.8.13
Tak jak przypuszczałem - tzw. minor version. Wydana po to, aby coś wydać; wiele nowego to ona nie wnosi.
Ktoś mi powie dlaczego team MyBB obrał taki a nie inny kierunek?

EDIT:: To jakiś dowcip? Wg ekipy MyBB podatność na XSS jest to średnie oraz niskie zagrożenie? Panowie bez jaj!!!! Spójrzcie tutaj
Moim zdaniem "ognisko" w ekipie MyBB zaczyna przygasać.
(10.11.2017, 20:42)Adrian16 napisał(a): Moim zdaniem "ognisko" w ekipie MyBB zaczyna przygasać.
Ja bym poszedł dalej i stwierdził, iż ognisko jest w fazie dogasania.......
Wielka szkoda, bo projekt ma bardzo duży potencjał, którego obecna ekipoa nie potrafi/nie chce wykorzystać.....
@testAccount Zawsze możesz przyłączyć się do ekipy MyBB i pomóc w dalszym rozwoju :)
„Lecz biorę całą odpowiedzialność na siebie. Być może się pomyliłem. Ale przecież mylić się jest rzeczą ludzką.”
Ja w ekipie? Eeee raczej nie :) raz że brak czasu, dwa: jestem full-time devem CMF-a, trzy:: nie zgadzam się z linią rozwoju MyBB.
W liście zmian zapomnieli dodać, że usunięto opcję pokazywania daty wysłania posta w postach wysłanych na nowej wersji silnika :kappa:
Wiadomo jak idą prace nad 2.0? :P Uważam tak samo jak przedmówcy, że ten projekt pomalutku chyba umiera :\
@DoriiSuperPies, co do MyBB to masz tutaj wszystko wytłumaczone przez @Łukasz Tkacz:

https://webboard.pl/thread-13004-post-31...#pid312105
Grunt że coś się dzieje, ja tam nie narzekam. Lepsze takie zmiany niż porzucenie całkowite, a wiadomo z czasem ludzie się wypalają i nie mają chęci już do dalszej roboty, tym bardziej ze za darmo to robią.
(11.11.2017, 18:11)DoriiSuperPies napisał(a): W liście zmian zapomnieli dodać, że usunięto opcję pokazywania daty wysłania posta w postach wysłanych na nowej wersji silnika :kappa:
Wiadomo jak idą prace nad.  2.0? :P Uważam tak samo jak przedmówcy, że ten projekt pomalutku chyba umiera :\
Prace nad 2.0 nie idą.... one stoją. Ekipa postanowiła ..... zawiesić 2.0 (facepalm) a wypuszczać (jak zresztżą widać) kolejne podwersje serii 1.8.....
Sami wbijają kolejne gwoździe do trumny MyBB. Śledzę poczynania twórców od jakiegoś czasu i co jedna decyzja to gorsza. Przykre.
(12.11.2017, 00:36)testAccount napisał(a): Sami wbijają kolejne gwoździe do trumny MyBB
Czy ja wiem, grunt że dalej MyBB jest wspierane, a dopóki coś będą robić to żaden gwóźdź do trumny im nie grozi.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości