Ciekawa praca po szkole średniej

Założony przez  Soplica.

Witam czy po szkole średniej i po zdanej maturze można znaleźć jakąś ciekawą pracę? - Nie chcę iść tam gdzie wszyscy czyli do jakiegoś zakładu, gdzie wykonuję się rutynowe pracę na maszynach i pracuje się na 3 zmiany. Uważam, że w takiej pracy nigdy się nic nie osiągnie, a uważam że mam potencjał na coś lepszego i chcę iść przede wszystkim z duchem czasu. Może ktoś orientuję się czy są jakieś miejsca pracy dla osób, które bardzo dobrze obsługują komputer, wiedzą co trenduję w internecie itp?  -

Mam 40km do Wrocławia, może coś ciekawego tam by się znalazło, coś takiego przyszłościowego.
(26.09.2017, 18:32)Soplica napisał(a): Nie chcę iść tam gdzie wszyscy czyli do jakiegoś zakładu, gdzie wykonuję się rutynowe pracę na maszynach i pracuje się na 3 zmiany.
A co ty byś chciał po maturze? Od czegoś cza zacząć.
(26.09.2017, 18:32)Soplica napisał(a): Uważam, że w takiej pracy nigdy się nic nie osiągnie, a uważam że mam potencjał na coś lepszego i chcę iść przede wszystkim z duchem czasu.
Nie pracowałeś i piszesz że nigdy nic się nie osiągnie :O , każdy ma potencjał i chciał by zarabiać po XXX tyś nic nie robiąć :D

Znam ludzi którzy po maturze pracowali na budowie, teraz mają swoje firmy.
Znam ludzi którzy pracowali w zakładach "Tam gdzie ty nie chcesz iść" i udało im się wybić

Z takim zapałem jaki masz to życzę ci powodzenia ....
Zajmij się front-endem, jak już ogarniesz perfekcyjnie (bo przecież masz potencjał), poszukasz sobie ogłoszenia, w których taka osoba zarabia po kilkanaście tysięcy (pełno tego na FB).
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Dobre doradztwo zawodowe na pewno może pomóc - fajnie jest szukać takich informacji w wiarygodnych źródłach. Czasami dodaje się do tego kwestionariusze osobowości, np.: https://perso.in/blog/jak-osobowosc-pomo...j-kariery/. Można też sam kwestionariusz z omówieniem.
Ale po dacie sądzę, że zdążyłeś już sobie poradzić. Mam nadzieję, że znalazłeś to, czego chciałeś.Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości