citiesskylines.pl

Założony przez  szymex71.

No to i ja zaprezentuję tutaj forum, głównie po to by może dowiedzieć się co warto by zmienić by wyglądało/funkcjonowało lepiej.

   

Tak pokrótce,
Jest to forum poświęcone dosyć ciekawemu city builder-owi. Można tu zadać pytania odnośnie gry, poprosić o pomoc w rozwiązaniu problemów, dowiedzieć się o nowościach ze świata gry jak i również zaprezentować swoje projekty z gry :)

Dodatkowo, z tego co mi wiadomo jesteśmy na razie jedynym polskim supportem gry Cities: Skylines.

Mogę również wspomnieć że forum istnieje już od 3 lat, więc nie jest to "świeżynka".

Ostatnio strona przeszła modernizację - zmianę stylu. Wydaje mi się że ogólnie jest lepiej, stary styl cały czas jest dostępny i można go porównać do aktualnego.

Tak więc jeszcze na koniec, zapraszam wszystkich zainteresowanych tym - może dość nietypowym - gatunkiem gier na nasze forum! :)
Pierwsze co rzuca się po wejściu na forum to reklamy, w stopce czcionki nachodzą na siebie, osobiście nie podobają mi się fora na białym tle bo są mało czytelne; twoje jakoś daje radę ale i tak nieprzyjemnie korzysta się w takiej kolorystyce. W każdym razie widzę przyszłość dla tego forum, w końcu to chyba jedyne do tej gry.

To moja prywatna opinia :)
Reklama to chyba wiadomo.
Czcionki w stopce (i nie tylko) no to już mają swój temat na forum ale dalej nie uzyskałem na niego odpowiedzi : P
Kolorystyka nawiązuje do poprzednich wersji forum oraz nie jako do samej gry. Mi takie kolory (może z przyzwyczajenie ? ;)) nie przeszkadzają a przesiaduję na tej stronie dość dużo. Natomiast nie podobają mi się te wszystkie ciemne strony, głównie cs-owe. Zero czytelności ;)
Odświeżam. Strona przez te ponad pół roku przechodziła kolejne zmiany i chciałbym poznać waszą opinię na jej temat. Głównie co poprawić/zmienić czy może jest dobrze i nie trzeba nic poprawiać? Zapraszam do komentowania :)
Chyba jakieś ddosy poszły , bo od pięciu minut próbuję wejść na twoje forum z różnych przeglądarek i nie chce się załadować.
Dopiero teraz wróciłem do domu i u mnie wszystko działa. Widocznie jakaś chwilowa awaria czy coś innego.Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości