Wyświetlanie w panelu bocznym

Błąd   Założony przez  ProToTyp.

Cześć, mam problem. Wklejam ze starego stylu rzeczy co były w panelu bocznym do nowego, ale po wklejeniu zamiast znajdować się w panelu bocznym znajduję się na dole strony (pod działami). Wie ktoś jak to naprawić ?

Styl: webboard.pl/?tab=comments#comment-480528
Forum zamknięte. Stawiam, że wklejasz te rzeczy nie do sidebaru. Po prostu Ci go może brakuje. Poradnik jak go zrobic, znajdziesz wszystkie w dziale z poradnikami.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
No dobra, a dział z poradnikami gdzie się znajduję ? Ja nie mogę znaleźć. Podaj jak możesz linka :)
https://webboard.pl/forum-136.html
Coś nie znalazłem. Dodam że ( <br /> ) mi nie działa i myślę że to właśnie w tym problem. Wie ktoś jak to dodać do tego stylu ?
(03.09.2017, 13:30)ProToTyp napisał(a): Coś nie znalazłem. Dodam że ( <br /> ) mi nie działa i myślę że to właśnie w tym problem. Wie ktoś jak to dodać do tego stylu ?
Prosty sidebar, panel boczny - szukaj takiego poradnika na panel boczny, jeśli go nie masz.

Gdzie dajesz tego br'a?

PS forum zamknięte..
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości