Nie działa żaden ShoutBox

Założony przez  MarcinoLodz.

Witam. Co może być powodem nie działającego żadnego ShoutBoxa? czy może to być wina hostingu?
Nie działa to znaczy? Co dokładnie się dzieje? Winą może być hosting, szablon, silnik...
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Nie mogę na nich nic napisać.
Ardex napisał 18.07.2017, 13:30:
Na przyszłość podawaj takie informacje w pierwszym poście, bo to ma znaczenie. Wgraj też jakiś shoutbox, który "nie działa" i udostępnij dane do konta testowego, żeby można było zobaczyć co jest nie tak. W ten sposób skrócisz czas oczekiwania na rozwiązanie i nie trzeba będzie się Ciebie dopytywać o wszystko w postach. Zapoznaj się z tym:
Możliwe, że nie masz uprawnień.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Wrzuć jakiś shoutbox aby był dostępny oraz konto testowe
Może zbyt niska wersja php?
(18.07.2017, 15:01)Patryk Stefański napisał(a): Może zbyt niska wersja php?
Moja wersja php to: 5.6.31
Mam na forum włączony shoutbox na którym nie mogę pisać. Czy ktoś mógłby rzucić okiem?

Użytkownik: test
Hasło: qweqaz
Szogi1910 napisał 20.07.2017, 15:46:
Podczas tworzenia nowego tematu jest pytanie "Czy potrzebne jest konto aby odtworzyć błąd?" jeżeli klikniesz na "Tak" zostanie wyświetlone pole na wprowadzenie loginu i hasła do konta testowego. Na przyszłość prosilibyśmy o używanie tej funkcji.
(20.07.2017, 15:41)MarcinoLodz napisał(a): qweqaz

Wrzuciłeś plik dvz_shoutbox.js na Twój serwer FTP?
Tak wrzuciłem.
Strona główna » Paczki szablonów » Nazwa stylu » Edycja szablonu: headerinclude

Sprawdź czy masz to co podane poniżej, jeśli nie to dodaj i sprawdź czy SB będzie działać.
<script type="text/javascript" src="{$mybb->asset_url}/jscripts/jquery.js?ver=1806"></script>
<script type="text/javascript" src="{$mybb->asset_url}/jscripts/jquery.plugins.min.js?ver=1806"></script>
<script type="text/javascript" src="{$mybb->asset_url}/jscripts/general.js?ver=1810"></script>
Kurcze nic z tego nadal nie działa.
Sprawdź ustawienia pluginu DVZShoutbox, czy przypadkiem nie masz tam zablokowanej możliwości pisania :)
Ale to nie jest DVZ tylko Yui Shoutbox
O mój boże, się machnąłem, niestety w takim razie mam brak pomysłów na dalszą pomoc.
Proponuję spróbować wgrać DVZ jest lepiej zoptymalizowany, jeżeli Ci faktycznie bardzo zależy na shoutboxie, to do czasu rozwiązania problemu z Yui Shoutbox :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości