Nowe oferty hostingowe na MyBB PL

Założony przez  Łukasz Tkacz.

Jak wiecie, na forum MyBB PL znajduje się specjalny dział poświęcony ofertom hostingowym przygotowanym dla Was. Jak do tej pory zawierał on szczegóły ofert oraz specjalne kody rabatowe, do których dostęp mieli tylko użytkownicy spełniający określone kryteria np. brak ostrzeżeń, wymagana ilość postów, a także odpowiedni czas od rejestracji konta. Niestety, oferty często bywało nieaktualne, co utrudniało Wam ich przeszukiwanie. Postanowiliśmy dział ten znacznie uprościć, a także zlikwidować limity dotyczące kodów rabatowych - teraz o ich dodatkowej dostępności będą decydować firmy hostingowe, które zdecydują się na promowanie swoich usług na łamach forum MyBB PL

Oferty hostingowe dla użytkowników MyBB PL - dział na forum

Każdy temat w krótki sposób opisuje co oferuje firma, zawiera kody rabatowe, jeśli takowe są dostępne, a także link do szczegółów oferty. Naszym zdaniem jest to wystarczający opis, a firmy mogą w kolejnych postach informować o szczegółach i na bieżąco uaktualniać dane. Z tego miejsca zapraszamy też wszystkie firmy hostingowe do promowania swoich ofert - oczywiście dostępność kodów rabatowych dla użytkowników MyBB PL jest mile widziana ;) Po zgłoszeniu się do nas nowe konto firmy hostingowej możemy oznaczyć jako oficjalne, aby wyróżniało się ono i wskazywało do kogo można kierować ewentualne pytania.

Informujemy także, że plugin odpowiadający za dotychczasowe ograniczenia i restrykcję dostępu zostanie niebawem opublikowany w dziale Download. Dzięki niemu - o ile macie taką potrzebę - będziecie mogli ograniczyć dostęp do niektórych treści tylko do niektórych użytkowników swojego forum. Więcej nowości już niebawem, w tym roku bowiem MyBB PL świętuje :)

Aktualizacja:
Wspomniany plugin jest już dostępny, znajdziecie go tutaj:
https://webboard.pl/thread-71982.html
Użyteczny plugin.Szkoda ze w treści strony nie można używać MyCode.Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości