MyZlot!

Założony przez  RadnoK.

Ankieta: MyZlot!
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.

Na pewno się pojawię choćby nie wiem co!

31.58%
6 31.58%

Jestem zainteresowany, ale potrzebuję więcej szczegółów

47.37%
9 47.37%

Kiepski pomysł...

21.05%
4 21.05%
Razem 19 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Cześć! 

Od jakiegoś czasu w ekipie krąży temat zlotu naszej "małej" społeczności. Są w końcu wakacje, czas spotkań i odpoczynku, a zbliżające się wielkimi krokami urodziny serwisu to dobry moment by potraktować ten pomysł jak najbardziej poważnie. Ponieważ byłoby to pierwsze wydarzenie tego typu na naszym forum, potrzebujemy zebrać orientacyjną liczbę zainteresowanych osób, które potencjalnie chciałby brać udział w takim wydarzeniu ;)

Odrobina szczegółów:
  • Zlot potrwa dwa dni (sobota i niedziela) pod koniec lipca lub w połowie sierpnia (zapewniamy nocleg)
  • Zlot będzie płatny (spokojnie, bardzo niewiele :) )
  • Zlot odbędzie się w okolicach Łodzi (dojazd własny)
  • Przewidujemy grilla oraz krótkie prezentacje tematyczne dla urozmaicenia wydarzenia
Póki co tylko tyle szczegółów mogę Wam udostępnić. Gdy tylko zbierzemy więcej danych i ustalimy więcej szczegółów to pojawią się kolejne newsy o MyZlot!
Na zlot tylko pełnoletni jadą czy 17-latek też może ? :D
Niepełnoletni też będą mile widziani ;)
„Lecz biorę całą odpowiedzialność na siebie. Być może się pomyliłem. Ale przecież mylić się jest rzeczą ludzką.”
Jeśli chodzi o dojazd to spotkanie odbędzie się w Łodzi, więc nikt z Polski nie powinien mieć problemu z dotarciem jeśli nie ma się prawa jazdy i pojazdu. Do Łodzi można dojechać pociągami, autobusami, blablacar (można ciekawych ludzi spotkać) lub nawet przylecieć samolotem. Po samym mieście można natomiast poruszać się uberem (poza komunikacją miejską). Jak ktoś jest zainteresowany dotarciem na zlot na trasie Kielce-Łódź to zapraszam na PW gdy będzie więcej informacji o zlocie. Jeśli będe miał auto wolne w tych dniach to być może się znajdzie jakieś miejsce.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Ja z podkarpacia więc nie wiem czy wbije :d
W sumie dobry pomysł z tym zlotem :d
Wchodze w to! jestem z Łodzi :D
I to jest słuszna odpowiedź :D
Kiedy będzie gdzieś na Podkarpaciu <3



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości