Nakaz podawania adresu forum w działach wsparcia

Założony przez  Łukasz Tkacz.

Do dziś użytkownicy mogli w działach wsparcia technicznego wypełniając wzór tematu podawać jako adres swojego forum np. "localhost". Problem w tym, że było to szalenie nadużywane - często spotykaliśmy się z sytuacją, gdy ktoś z jakichś przyczyn nie chce podawać adresu, a zarazem później wkleja zrzut ekranu z funkcjonującej strony... Tak dziecinnego zachowania nie będziemy dłużej tolerować i dlatego dzisiaj umieszczanie takich adresów nie jest już możliwe, ani dozwolone. Jeśli ktoś chce uzyskać pomoc, musi podać prawdziwy adres forum. Jeśli tego nie zrobi, temat zostanie przeniesiony do kosza, a osoba zakładająca taki wątek otrzyma ostrzeżenie.

Oczywiście dotychczasowe tematy tego typu nie będą karane, będziemy je jednak sukcesywnie zamykać.
Od dzisiaj znosimy na MyBB PL powyższą zasadę i nie wymagamy już podawania adresów w działach wsparcia technicznego - jest to podyktowane tym, iż nie zawsze dane projekty są już opublikowane, a sporo osób szuka pomocy we wczesnej fazie budowy forum lub innego typu serwisu internetowego.
(09.11.2017, 17:57)Łukasz Tkacz napisał(a): Od dzisiaj znosimy na MyBB PL powyższą zasadę i nie wymagamy już podawania adresów w działach wsparcia technicznego - jest to podyktowane tym, iż nie zawsze dane projekty są już opublikowane, a sporo osób szuka pomocy we wczesnej fazie budowy forum lub innego typu serwisu internetowego.
No i znowu zaczynają się tematy z prośbą o pomoc bez podania wersji i adresu forum. Kto wie, czy do stopki dodane jest info o tłumaczeniu? Pomoc jest utrudniona, gdyż w większości przypadków, to my musimy zbadać element na stronie, aby wskazać rozwiązanie problemu. Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem był nakaz podania linku do forum.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Nie, w takim wypadku możesz po prostu napisać danemu delikwentowi, że albo poda adres, albo nie otrzyma pomocy, bo nie masz jak pomóc.Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości