Informacje/Kategorie/Portal/Kontrola

Pomysł  Założony przez  MagnumPL.

Witam. 

Jestem moderatorem dużej grupy na FaceBook w której prowadzimy dyskusje na tematy szeroko rozumianej geopolityki. Często ktoś wrzuca link i pod tym w komentarzach toczy się dyskusja która jest mało czytelna. Chciałem skłonić użytkowników do wypowiadania się na forum ale wyszło mi to z marnym skutkiem stąd pomysł :

Plugin miał by za zadanie dodanie pola do panelu użytkownika <Doda informację> i tam można by wkleić link. Plugin sprawdził by czy nie został wcześniej dodany, jeżeli nie można by mu nadać kategorie do której należy dana informacja zawarta w linku. Owa informacja trafiała by do specjalnej kategorii forum jako nowy wątek. Nowe informacje byłyby na stronę na której znajdowały by się wybrane kategorie a użytkownicy mogli by pochwalić posty. Oraz przejść bezpośrednio  do wątku.

Nie wiem czy wystarczająco opisałem samą idee plugin. Był bym wdzięczny za wszelkie podpowiedzi odnośnie tego jak można coś takiego stworzyć lub wskazanie pluginu który mógł by chociaż częściowo spełnić wyżej wymienione funkcje. 

Z góry dziękuje Moderator Grupy GeoPolityka.
Myślę, że temat bardziej pasuje do działu giełda.Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości