Dzień dobry ;)
Osoby z nieco dłuższym stażem na MyBB PL wiedzą, że nasza ekipa przechodziła najróżniejsze metamorfozy. Nie tylko dołączały bądź odchodzili z niej ludzie, którzy przyczynili się do ulepszenia wsparcia, ale także zmieniała się zupełnie struktura. Kilka lat temu funkcjonowała dodatkowa grupa Beta-Testerów, która, jak sama nazwa wskazuje, zajmowała się testowaniem nowych funkcjonalności. Grupa ta, podobnie jak inne z ekipy, miała także realny wpływ na wygląd i działanie serwisu - osoby z taką blaszką mogą bowiem wspólnie podejmować decyzje, zgłaszać swoje propozycje i uwagi, a także pracować na ich realizacją.

   

Choć ktoś mógłby narzekać, że nie zawsze mamy na wszystko czas, to jednak zapewnię, że pomysłów nam nie brakuje. Zauważyliśmy jednak, że brakuje nam właśnie osób, które mogłyby pewne nowe funkcje solidnie przetestować, zanim uruchomimy je na łamach MyBB PL. W związku z tym zdecydowaliśmy się na przywrócenie tej grupy i ma to miejsce z dniem dzisiejszym. Jej założenia nie ulegają zmianie, a możliwość dołączenia wygląda podobnie, jak w przypadku innych grup funkcyjnych - zgłosić się może każdy, korzystając z naszego formularza rekrutacyjnego.

Nie ukrywamy też, że mamy kilku kandydatów i zapewne niebawem się o tym dowiedziecie w innym wątku dotyczącym zmian w ekipie.
Dzięki tej zmianie i reaktywowaniu grupy, już niebawem będziecie także mogli skorzystać z kilku ciekawych dodatków na forum, w tym jednego o naprawdę sporym rozmachu. Jakby to powiedzieć: stay tuned ;)