Naprawa moderacji zbiorowej

Założony przez Penny.

Naprawa błędu związanego z moderacją zbiorową po aktualizacji MyBB oraz komunikat:
Nie zaznaczono żadnego posta lub twoja poprzednia sesja minęła (automatycznie po 1 godzinie nieaktywności). Wybierz inne posty i spróbuj ponownie.

1 Do headerinclude dodaj:


var cookieSecureFlag "{$mybb->settings['cookiesecureflag']}"

2 admin/inc/class_page.php



Usuń:

- echo " <script type=\"text/javascript\" src=\"../jscripts/general.js?ver=1807\"></script>\n"


Dodaj:
+ echo " <script type=\"text/javascript\" src=\"../jscripts/general.js?ver=1809\"></script>\n"

3 install/resources/mybb_theme.xml



Usuń:
<template name="headerinclude" version="1807"><![CDATA[<link rel="alternate" type="application/rss+xml" title="{$lang->latest_threads} (RSS 2.0)" href="{$mybb->settings['bburl']}/syndication.php" /> 

Dodaj:
<template name="headerinclude" version="1809"><![CDATA[<link rel="alternate" type="application/rss+xml" title="{$lang->latest_threads} (RSS 2.0)" href="{$mybb->settings['bburl']}/syndication.php" /> 

4 jscripts/general.js


Usuń:
securecookieSecureFlag


Dodaj:
securecookieSecureFlag == true

Źródło: własne oraz https://github.com/mybb/mybb/pull/2579/f...44b8L13981
Wsparcie poza forum - odpłatne.
Przydałoby się zaktualizować poradnik. Na najnowszej wersji MyBB (1.8.14) wciąż ten problem występuje, a sposób podany w poradniku niestety nie działa (przynajmniej u mnie :/)
Sposób jest skuteczny, i nie wymaga aktualizacji winny jedynie moze byc twoj styl lub pluginy które wgrales
Również u mnie występuje ten problem a rozwiązania tu podane nie działają :/ Mybb 1.8.15
U mnie rowniez ten poradnik nie dziala, mimo iż robie wszystko dokladnie krok po kroku
(08.04.2018, 21:57)szymex71 napisał(a): Również u mnie występuje ten problem a rozwiązania tu podane nie działają :/ Mybb 1.8.15
(08.04.2018, 23:31)ViewerOfDeadMemes napisał(a): U mnie rowniez ten poradnik nie dziala, mimo iż robie wszystko dokladnie krok po kroku
(05.03.2018, 23:16)Szogi1910 napisał(a): Sposób jest skuteczny, i nie wymaga aktualizacji winny jedynie moze byc twoj styl lub pluginy które wgrales

Warto dodać, że w obecnej wersji mybb wystarczy sama aktualizacja stylu (jeśli nie jest on już aktualny) - wykonanie jedynie pierwszego kroku.
Przyczyną braku rezultatów może być złe wykonanie tego kroku lub macie po prostu inny problem.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości