Ikony Działów

Założony przez  kkkkl1212.

Witam,
Chciałbym zmienić ikony działów i kategorii, wiem że istnieją poradniki ale one w moim przypadku nie działają.
Używam wersji 1.8.9 i stylu Flatty a ikony wątków się nawet nie wyświetlają.


forumbit_depth2_forum :
<tr>
<td class="{$bgcolor}" align="center" width="1"><div class="forum_status forum_{$lightbulb['folder']} ajax_mark_read" title="{$lightbulb['altonoff']}" id="mark_read_{$forum['fid']}"><i class="fa fa-comments"></i></div></td>
<td class="{$bgcolor}">

<a href="{$forum_url}" class="ttip">{$forum['name']}<span class="ttbg">{$forum['description']}</span></a>{$forum_viewers_text}{$modlist}{$subforums} <br />

</td>
<td class="{$bgcolor}" align="center" style="white-space: nowrap">{$threads}{$unapproved['unapproved_threads']}</td>
<td class="{$bgcolor}" align="center" style="white-space: nowrap">{$posts}{$unapproved['unapproved_posts']}</td>
<td class="{$bgcolor}" align="right" style="white-space: nowrap;">{$lastpost}</td>
</tr>
Ardex napisał 30.12.2016, 20:26:
Zapoznaj się z i popraw stopkę forum.
Pokaż szablon forumbit_depth2_forum.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Dodałem forumbit_depth2_forum.
Zamień <i class="fa fa-comments"></i> na inny kod ikony FA.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
(30.12.2016, 18:44)Fyeem napisał(a): Zamień <i class="fa fa-comments"></i> na inny kod ikony FA.
Czyl np ? 
Sory ale robię wszystko z poradnikami bo po prostu nie ogarniam
http://fontawesome.io/icons/
Wchodzisz w ten link, tam wyznaczasz (klikasz) ikonkę, która ma być ikoną działów i na jej osobnej podstronie znajdziesz kod, który należy wkleić w miejsce tego kodu.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
(30.12.2016, 18:54)Fyeem napisał(a): http://fontawesome.io/icons/
Wchodzisz w ten link, tam wyznaczasz (klikasz) ikonkę, która ma być ikoną działów i na jej osobnej podstronie znajdziesz kod, który należy wkleić w miejsce tego kodu.

A czy mogę ustawić swoje ikony działów.
I co muszę dodać do kodu aby ikony się zmieniały gdy jest np popularny itd.
No mówię, że możesz poprzez zmianę kodu z "chmurek" na kod innego obrazka.

Jak to, dział popularny?
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Źle się wyraziłem może dam link do innego forum na którym jest to zrobione podobnie do tego o co mi chodzi
(30.12.2016, 19:07)kkkkl1212 napisał(a): Źle się wyraziłem może dam link do innego forum na którym jest to zrobione podobnie do tego o co mi chodzi
Może to - https://webboard.pl/thread-58224.html
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
(30.12.2016, 19:09)Fyeem napisał(a):
(30.12.2016, 19:07)kkkkl1212 napisał(a): Źle się wyraziłem może dam link do innego forum na którym jest to zrobione podobnie do tego o co mi chodzi
Może to - https://webboard.pl/thread-58224.html
Właśnie to u mnie nie działa na dodatek te ikonki działają ale nie ładują się przy postach a to co mówiłem że popularne to jest tak że np gdy są jakieś nowe odpowiedzi to jest inna ikonka jeszcze inna przy zamkniętym itd, tutaj jest to rozwiązane tak jak mówię że ikony do działów są inne a ikonki w działach są inne http://forum.svrealcraft.pl/
Forum Bit Templates -> forumbit_depth3_statusicon



<div title="{$lightbulb['altonoff']}class="subforumicon subforum_{$lightbulb['folder']} ajax_mark_read" id="mark_read_{$forum['fid']}"></div




<div title="{$lightbulb['altonoff']}class="subforumicon subforum_{$lightbulb['folder']} ajax_mark_read" id="mark_read_{$forum['fid']}"><class="fa fa-comment"></i></div


Którą z tych zawartości tam masz?
Wsparcie poza forum - odpłatne.
(30.12.2016, 19:16)Penny napisał(a): Forum Bit Templates -> forumbit_depth3_statusicon



<div title="{$lightbulb['altonoff']}class="subforumicon subforum_{$lightbulb['folder']} ajax_mark_read" id="mark_read_{$forum['fid']}"></div




<div title="{$lightbulb['altonoff']}class="subforumicon subforum_{$lightbulb['folder']} ajax_mark_read" id="mark_read_{$forum['fid']}"><class="fa fa-comment"></i></div


Którą z tych zawartości tam masz?

<div class="forum_status forum_{$lightbulb['folder']} ajax_mark_read" title="{$lightbulb['altonoff']}" id="mark_read_{$forum['fid']}"><i class="fa fa-comments"></i></div></td>
Teraz masz ustawione ikony z FontAwesome.
Jeśli chcesz aby były one takie jak na forum.svrealcraft.pl, to musisz podmienić ten fragment na ten pierwszy który wrzuciłem.
Później edytować forum_on i gotowe.
Wsparcie poza forum - odpłatne.
(30.12.2016, 19:22)Penny napisał(a): <div title="{$lightbulb['altonoff']}" class="subforumicon subforum_{$lightbulb['folder']} ajax_mark_read" id="mark_read_{$forum['fid']}"></div>


OK tylko że tam przy postach są inne a przy ikonach działów takie ikony katalogów



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości