Czemu Wi - Fi nie działa mi na tablecie?

Założony przez  Cezary Stasiak.

Od wczoraj niespodziewanie, tak nagle, Wi - Fi przestało mi działać. Próbowałem z resetem routera, ale to też nie działa. Na lapku wszystko jest ok (bo akurat na nim korzystam z internetu przewodowego, ale do telefonu kabla się nie podlączy ;)), więc jak to naprawić?
Wykrywa Ci Twoja siec?
Spróbuj się z nią połączyć, a jak nie to zapomnij ja i wpisz ponownie hasło.
Jak dodaję sieć ponownie, pisze mi "Zabezpieczona za pomocą protokołu WPA/WPA2 (protokół WPS dostępny)"
Mieszkasz w domu jednorodzinnym (chodzi tutaj bardziej o to, czy ktoś niepowołany ma możliwość połączenia się z siecią)? Jeśli nikt nie ma dostępu to zaloguj się do ustawień routera (ipconfig w konsoli jeśli nie znasz ip, zapewne 192.168.0.1 lub 192.168.1.1) i wyłącz zabezpieczenia w konfiguracji sieci bezprzewodowej. Jeśli jednak chcesz być bardziej bezpiecznym to sobie ustaw inne hasło lub podejrzyj obecne jeśli można (bo wygląda na to, że z tym masz problem) lub zmień protokół, chociaż ten obecny jest ok. Na sieciach za bardzo się nie znam, a więc za dużo ci tutaj nie pomogę.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
A ja spytam o coś takiego: instalowała Ci się może jakaś aktualizacja do systemu?
Windows ❼ Forum
Za złudzenia płaci się rzeczywistością...
Tylko głupcy mogą być szczęśliwi - czyż nie warto być głupcem?
Jak Bóg chce komuś dokuczyć odbiera mu rozum.
Nie, a co?
Czasami po aktualizacji są problemy z wifi, ja raz tak miałam i pomogło .... ponowne zrestartowanie kompa ;) Możliwe też, że wysypały Ci się sterowniki do karty wifi. Spróbuj je ponownie zainstalować.
Windows ❼ Forum
Za złudzenia płaci się rzeczywistością...
Tylko głupcy mogą być szczęśliwi - czyż nie warto być głupcem?
Jak Bóg chce komuś dokuczyć odbiera mu rozum.
Problem rozwiązany



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości