Umożliwiamy zmianę nicka na imię i nazwisko

Założony przez  Łukasz Tkacz.

Regularnie otrzymujemy zarówno w formie publicznie dostępnych postów, prywatnych wiadomości jak i korespondencji mailowej pytania o możliwość zmiany nicków na inne. Kiedyś pozwalaliśmy na takie coś ograniczając się do jednej zmiany na użytkownika. Później zdecydowaliśmy się na usunięcie tej funkcji, bo wprowadza ona tylko zamęt, a niczemu dobremu nie służy. Od tamtego momentu zmiany nie były możliwe. Ostatnio otrzymaliśmy od jednej z osób (pozdrawiamy Cię DeadlyGlobe71 ;)  ) podobne pytanie, które jednak dotyczyło zmiany nicka na prawdziwe imię i nazwisko.

Po dyskusji uznaliśmy, że tutaj sprawa wygląda inaczej i pozwolimy Wam na takie zmiany - używanie swojego imienia i nazwiska, a także wizerunku w Internecie nie jest niczym złym, a druga strona wie, że ma do czynienia z człowiekiem, a nie tylko awatarem i nickiem, kimś próbującym uchodzić za anonimowego. Wygląda to po prostu lepiej, czyni z użytkownika osobę poważniejszą w oczach innych rozmówców. Przystaliśmy więc na pomysł i nick zmieniliśmy. O podobną zmianę poprosić administrację może każdy zainteresowany. Zaznaczamy jednak, że jest ona jednorazowa i nie ma możliwości powrotu do nicku - zarówno imiona jak i nazwiska nie zmieniają się zbyt często, nie widzimy więc potrzeby, aby było to możliwe ;)

Oczywiście nie ma żadnego wymogu korzystania z takiej formy loginu na forum MyBB PL. Jest to decyzja dobrowolna i każdy musi przemyśleć ją samodzielnie, zanim zdecyduje się do nas napisać. Z tego miejsca zaznaczę natomiast, że nie planujemy powrotu do opcji zmiany nicków i to niezależnie od grupy, w jakiej znajduje się użytkownik. O ile bowiem wprowadzanie "prawdziwości" na forum jest sensowne, o tyle roszady pseudonimów nie mają żadnego sensu.
Czyli jak zmienie login na "Imie Nazwisko" to bd musiał się logować poprzez "Imie Nazwisko" czy wystarczy nick ? Jak to będzie ?
Przez imię i nazwisko, bo wtedy jest to Twój nowy "nick" :)
A gdzie można się zgłosić o zmianę loginu? Bo nigdzie nie jest napisane.
Wyślij PW do @Łukasz Tkacz lub @RadnoK.
Można tak jak napisał @Matslom i dodatkowo przez zakładkę "Kontakt" u góry forum :)
To skoro zmiana na imie i nazwisko jest dostepna, to dlaczego nie mozna zmienic pseudonimu? Prosze zwrocic uwage, ze wiele kont userow zakladane bylo kilka lat temu, moze ktos nie wiedzial wtedy, ze taki mu zostanie na zawsze? Dziwne troche..
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
@"Fyeem" masz to napisane w pierwszym poście - bo nick to wciąż tylko nick. Nieważne jaki by był, to byt wirtualny.
Imię i nazwisko.. to co innego.
nick Fyeem jest lepszy niż Poftorek :D
Jak czytasz mój post to sprawdź czy go nie zedytowałem bo niezdecydowany jestem.
(22.09.2016, 15:42)NiespecjalnieUzdolniony napisał(a): nick Fyeem jest lepszy niż Poftorek :D
Może i jest, ale tego nicku już nie używam od kilku miesięcy i nikt mnie nie rozpoznaje na tym forum.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Dobra decyzja, będzie trzeba przemyśleć temat po powrocie :-)
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości