Zakończenie rozwoju Polskiej Paczki MyBB

Założony przez  Łukasz Tkacz.

Po przemyśleniu kilku istotnych spraw doszliśmy do wniosku, że nie będziemy już dłużej rozwijać projektu Polskiej Paczki MyBB - specjalnej, zmodyfikowanej wersji MyBB, która oprócz tłumaczenia plików językowych zawiera zmiany "w silniku" tłumaczące m.in. przyjazne komunikaty błędów występujących na forum. Paczka taka nie jest projektem priorytetowym - tłumaczenie jest wciąż dostępne i będzie w dalej rozwijane, aktualizowane i w razie potrzeby poprawiane. Polska Paczka MyBB to natomiast coś innego, co wymaga od nas dodatkowych sił na np. zmieniony system weryfikacji poprawności plików - z racji naszych zmian, ten oryginalny z MyBB wskazywałby na błędy w plikach. Taka funkcja nie będzie już rozwijana, a my zalecamy korzystanie z oficjalnej paczki, a także naszego tłumaczenia. Bez żadnych zmodyfikowanych plików.

Pliki Polskiej Paczki MyBB wciąż znajdują się w dziale Download, z czasem zostaną one jednak wygaszone i obecnie nie zalecamy pobierania tej paczki. W tym samym dziale znajdziecie nasze tłumaczenie skryptu. Oprócz tego na forum znaleźć można paczkę najnowszej wersji MyBB, która zawiera już wszystkie niezbędne pliki tłumaczenia. W najbliższym czasie przygotujemy mini-poradnik, w jaki sposób można przenieść się z PPM na czyste MyBB bez utraty danych. Wymaga to jedynie podmiany niektórych plików, niemniej dla Waszej wygody uprościmy proces migracji.
Wielka szkoda, tak dlugo rozwijany projekt ppm zaniknie. Mam nadzieje, ze samo tlumaczenie, nie bedzie sprawialo zbyt wielkiej niewygody w korzystaniu z niej.

Czekamy na poradnik. :v
Moja oferta - pomoc (prywatna) przy tworzeniu i edycji forum MyBB.

Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
 Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości