Prosiłbym o ocenę forum (wygląd i ogółem)

Założony przez  Xedoxo.

Cześć. Prosiłbym o ocenę mojego forum. Zależy mi głównie na tym co uważacie za zbędne, co nie pasuje itd.
Liczę na jakiekolwiek komentarze. Dzięki.

Adres forum: www.nullshare.pl
Sam styl nawet ładny, podoba mi się.

1. Stopka w statystykach na stronie głównej - albo dajesz wszystko w jedną linijkę, albo usuwasz "|" bo to dziwnie wygląda.
2. Czego najbardziej brakuje, to RWD, ale to jeszcze nie jest standardem w szablonach pod MyBB
3. Jako gość widzę, że panel boczny na stronie głównej jest całkiem pusty, więc nie wiem czy jest potrzebny
4. MyBB, © 2002-2016 MyBB Group. przeniósł bym koło tłumaczenia, bo niepotrzebnie teraz jest ten pasek na samym dole

Większych zastrzeżeń nie mam. Nie ma działów nie wiadomo ile, nie czuć takiego natłoku, a sam szablon jest ok ;)
„Lecz biorę całą odpowiedzialność na siebie. Być może się pomyliłem. Ale przecież mylić się jest rzeczą ludzką.”
(09.07.2016, 10:25)myCreedo napisał(a): Sam styl nawet ładny, podoba mi się.

1. Stopka w statystykach na stronie głównej - albo dajesz wszystko w jedną linijkę, albo usuwasz "|" bo to dziwnie wygląda.
2. Czego najbardziej brakuje, to RWD, ale to jeszcze nie jest standardem w szablonach pod MyBB
3. Jako gość widzę, że panel boczny na stronie głównej jest całkiem pusty, więc nie wiem czy jest potrzebny
4. MyBB, © 2002-2016 MyBB Group. przeniósł bym koło tłumaczenia, bo niepotrzebnie teraz jest ten pasek na samym dole

Większych zastrzeżeń nie mam. Nie ma działów nie wiadomo ile, nie czuć takiego natłoku, a sam szablon jest ok ;)

1. Nie zauważyłem nawet.
2. Pomyślę nad tym.
3. Panel boczny narazie zawiera coś w stylu "Ostatnie tematy/posty" lecz nie wiem dlaczego pokazuje tylko dla zalogowanych.
4. Zaraz się tym zajmę :)
3. Popatrz w ustawienia pluginu, może tam coś będzie
„Lecz biorę całą odpowiedzialność na siebie. Być może się pomyliłem. Ale przecież mylić się jest rzeczą ludzką.”
Poprawiłem jak narazie stopkę forum i
Cytat:1. Stopka w statystykach na stronie głównej - albo dajesz wszystko w jedną linijkę, albo usuwasz "|" bo to dziwnie wygląda.

Co do panelu bocznego z ostatnimi tematami - w ustawieniach nic o tym nie ma. Pierwszy raz się z tym spotykam, że pokazuje tylko dla zalogowanych użytkowników.

Dodałem również "Kto był dziś online" do panelu bocznego. Jest to chociaż na czas kiedy uzyskam odpowiedź na forum co do mojego problemu z "Kto jest online". Pytanie do was - lepiej wygląda to w panelu bocznym czy standardowo umieścić to w statystykach u dołu forum?
Pozwole sobie odświeżyć temat. Zaszło kilka zmian, zmieniony styl przede wszystkim.
Pytanie do was: Czy styl ogółem pasuje pod tematyke forum?

Prosiłbym również o wymienienie błędów jeżeli jakiekolwiek zauważycie lub złożenie propozycji co byłoby na miejscu by dodać / usunąć.
Dziękuje z góry za wszystkie komentarze!
(12.07.2016, 16:58)Xedoxo napisał(a): Pozwole sobie odświeżyć temat. Zaszło kilka zmian, zmieniony styl przede wszystkim.
Pytanie do was: Czy styl ogółem pasuje pod tematyke forum?

Prosiłbym również o wymienienie błędów jeżeli jakiekolwiek zauważycie lub złożenie propozycji co byłoby na miejscu by dodać / usunąć.
Dziękuje z góry za wszystkie komentarze!
Styl idealny do pierwszego członu nazwy :)
W tym stylu nie da się logo zmienić?
Bo widzę że nie masz
Lecz podoba mi się 7/10
Logo jest, nie wiem dlaczego nie widzisz oO
Dzięki za komentarz:)
Ja bym dodała małe powiadomienia w postaci okienek bądź napisów zielonych kiedy coś się zaktualizuje bądź zatwierdzi. Np. przy rejestracji nie ma żadnej informacji co teraz będzie się działo:D z przyzwyczajenia czekałam na email z aktywacją konta i sie nie doczekałam :P Mam nadzieje że wiesz o co mi chodzi :)
Sygnaturka nie może zawierać grafik, zabronione jest również reklamowanie zewnętrznych serwisów o treści komercyjnej (np. strony firmowe, wizytówki).
Wiem o co Ci chodzi, ale moim zdaniem tak jest lepiej. Aktywacja e-mail jest wyłączona ( uważam, że przy takiej liczbie użytkowników dam radę opanować każdą sytuacje) Natomiast jeżeli byłaby potrzebna aktywacja e mail zostałabyś poinformowana o tym :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości