Nedds24.pl

Założony przez  krzysztof018.

[Obrazek: logo.png]

Nedds24.pl - Forum Wielotematyczne i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tam dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Na Nedds24.pl porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów. Rozmawiaj na każdy temat!


Adres forum - www.nedds24.pl
Szogi1910 napisał 10.05.2016, 17:17:
Zasady działu zaprezentuj się obejmują każdego, wstawiam logo.
Już gdzieś podobne forum widziałem. :D Ktoś może kojarzy? xD
Forum: https://odjechani.com.pl Konto testowe - Login:Mybboard.pl Hasło:mybboard Posiadam link do Mybboard.pl w stopce. 
Czy na tej domenie kiedyś nie było warezu? Tak mi się coś kojarzy ;-)
Tak, był to warez ... ta samo osoba która założyła N ( po czym ją sprzedał ) założyła G24 ( po czym ją sprzedał ) i P24 ( i znów sprzedał ) ;)
Co forum to prośby o dotacje :) zakładają forum na które ich nie stać...czyli można śmiało wnioskować, że jak nie uda Ci się zebrać 100zł to strona padnie.
Forum działa ponad 3 lat (prawie 2 lata na tym skrypcie) widziałem kiedyś podobne forum nedds.pl które upadło.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości