Problem z domena.

Hosting/domeny  Założony przez  rr92.

Witam, posiadam server na Hostinger.pl a domene na IBC.pl, chciałem podpiąć tą domene z IBC na Hostinger i tak zrobiłem, wczoraj normalnie zainstalowałem forum na ftp itp normalnie wszystko działało pod adresem storagemp3.pl .
Na stronie był komunikat, że Hostinger nie wykrywa adresów DNS i ze zmiana może potrwać do 24h, ale normalnie wszystko chodziło. Dzisiaj wchodzę chcę dokończyć projekt i niestety klapa zamiast na forum to wyskakuje mi strona IBC.pl a na stronie hostingera nie ma już tego komunikatu. Na  FTP są wszystkie pliki forumowe. W czym jest problem? Proszę o pomoc.
Prawdopodobnie działałeś jeszcze na starych dns'ach - spróbuj spingować adres i zobacz czy wyświetla się poprawny.
W takich akcjach przydatna jest komenda ipconfig /flushdns aby odświeżyć swoje dnsy i jakaś strona online sprawdzająca dns'y np: http://ping.eu/nslookup/ Sprawdź czy kieruje na prawidłowe - jeśli nie to już wiesz w czym problem.
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
IBC.pl
[Obrazek: tHw5BKO.png]
Hostinger
[Obrazek: PcDu1xA.png]
Cześć, zrobiłem tak i o to wynik, możesz mi wyczytać o co chodzi bo ja się na tym nie znam.
[Obrazek: M5cuplF.png]
Da się przywrócić forum ze starych DNS? Czy muszę od nowa wszystko instalować?
Muszę ususuwać baze danych i ftp?

EDIT:
Hmm, dziwne. Zrobiłem polecenie w komputerze ipconfig /flushdns i już się wyświetla normalnie forum pod adresem który chciałem.
Ale mam jeszcze jedno pytanie, czy ten problem może się powtórzyć?
Na twoim komputerze DNSy się nie zaktualizowały po prostu, ta komenda wyczyściła je - więc automatycznie wjechały poprawne.
O ile obecny dns jaki wskazała strona - mx.hostinger jest poprawny to problem się już nie powinien powtórzyć.
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości