havenandhearth.eu

Założony przez  ficus.

[Obrazek: GFIP2gy.png]


Haven&Hearth, czyli sandbox MMORPG. Produkcja dwuosobowego, szwedzkiego studia Seatribe, mająca swoje początki w 2008 roku, kiedy to H&H zostało wydane w wersji open alpha. Całość przypomina raczej projekt studencki, aniżeli poważną grę MMO. Do dziś projekt stoi oficjalne w fazie alpha, co nie oznacza jednak nudnej i krótkiej rozgrywki, ponieważ tak naprawdę gra jest w pełni funkcjonalna.

Strona havenandhearth.eu ma swoje początki w 2010 roku, na który przypadła największa popularność gry w polskiej społeczności. Swojego czasu było to forum niewiarygodnie żywe, obecnie pod respiratorem z prognozami na wózek w przyszłości. Jest to jednak spowodowane popularnością gry dla nielicznych, bo ludzi niewiarygodnie wytrwałych w dążeniu do celu jak i samym rozwojem gry - który mimo, że obecnie jest w fazie aktualizacji cotygodniowych, to część starych graczy zniechęciło się po wyjściu nowej wersji gry. 

Użytkownikiem forum jest od początku, a przejąłem je trochę ponad rok temu + parę miesięcy. Starałem się przywrócić mu prawo bytu po dłuższym okresie wegetacji poprzez przejście na MyBB i uporządkowanie wielu elementów. Obecnie prognozuje się, że po odłączeniu od respiratora będziemy w stanie poruszać rękami i głową podczas jazdy na wózku, a to dzięki przebudzeniu świadomości niektórych graczy i przystąpieniu do pisania np. poradników, których niestety nam brakuje - w ubiegłe wakacje gra dostała dużą aktualizacje przez co wszelkie tutoriale zostały przeniesione do archiwum. 

Jako, że na forum swego czasu wchodzili świetni ludzie i nadal tacy bywają staram się zorganizować trochę aktywności poza tematyką gry poprzez różne zabawy/konkursy wewnętrzne, typu ligi haxballa. 

Zapraszam przede wszystkim osoby chętne do spróbowania gry, na forum bez problemu uzyskasz odpowiedź na nurtujące Cię kwestie dot. rozgrywki. Poza tym, zapraszam każdego, nasza społeczność mimo, że jest specyficzna, jest naprawdę pozytywna. 
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
Przepiękny styl :)
http://prntscr.com/ab24pp --> co to za plugin? :D
(04.03.2016, 13:09)aloha2015 napisał(a): Przepiękny styl
http://prntscr.com/ab24pp --> co to za plugin?

Styl ma jeszcze wiele przed sobą, od czasu do czasu jak znajduje motywację to poprawiam jakieś elementy czy dodaje. Dzięki za opinie! :)
W zasadzie nie jestem pewny czy jest to spoiler dodany ręcznie czy z wykorzystaniem pluginu MySpoiler. Dodawałem go ponad rok temu, więc pamięć trochę zawodzi, aczkolwiek w sieci jest sporo pluginów / poradników pod spoiler :)
"Try not. Do... or do not. There is no try."
Poświęć 5 minut. Nie bądź ignorantem!  -  Jak zbadać element?
Widzę że edycja iAndrewa bo błędy zostały ;v

Pomysł bardzo mi się podoba, kilka poprawek i będzie 10/10

teraz to 7/10, Powodzenia :)Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości