Co myślicie o pluginie RPG?

Założony przez  NiespecjalnieUzdolniony.

Co myślicie o pluginie RPG?
Ostatnio(wczoraj wieczorem) wykombinowałem 5 możliwości działania takiego pluginu i nie wiem czy takie coś może się przydać. Jeśli tak, to która opcja jest najlepsza?

1. Użytkownik ustala sobie statystyki z przedziału od 0 do 100 np mogło by być "PHP, Mysql, MyBB, Netykieta, Grafika, CSS, HTML"
2. Statystyki ustalają moderatorzy i admini
3. Za lajki dostaje się exp'a, gdy wbijemy lvl przydzielamy punkty do statystyk
4. Menu pod postem, w którym użytkownicy mogą dodać punkty danych statystyk, działało by to na zasadzie lajków
5. Za udzielanie się w pomocy lub pluginy w download dostaje się exp'a i tak samo jak w pkt. 3 lub po prefiksach statystyki będą wzrastać.

Więc to mój taki ogólny zarys jak to miałoby wyglądać. Co wy o tym sądzicie?
Jak czytasz mój post to sprawdź czy go nie zedytowałem bo niezdecydowany jestem.
ale że to tutaj na tym foruM
Jeśli tak, to po co to komu?
(24.01.2016, 13:49)NiespecjalnieUzdolniony napisał(a): 1. Użytkownik ustala sobie statystyki z przedziału od 0 do 100 np mogło by być "PHP, Mysql, MyBB, Netykieta, Grafika, CSS, HTML"
Nie rozumiem
1.Nie tutaj na forum. Dałem to forum jako przykład zastosowania, bo tak łatwiej wszystkim to zobrazować.
2.Użytkownik ustala sobie poziomy statystyk sam i mogło by to być prezentowane np w postaci pasków <progress> z przedziałem od 0 do 100
Jak czytasz mój post to sprawdź czy go nie zedytowałem bo niezdecydowany jestem.
Jeżeli tylko masz ochotę to działaj, na pewno sie komuś spodoba
No dobra, ale którą drogą podążać? Panie prezydencie jak żyć?
A tak na serio to, która wersja z tych 5 lepsza?
Jak czytasz mój post to sprawdź czy go nie zedytowałem bo niezdecydowany jestem.
Szczerze mówiąc najlepszymm rozwiązaniem jest skorzystanie z domyślnego systemu awansów w MYBB i nie robienie tego.
Dobra, na ten moment popracuje nad aktualnymi projektami. A do tego może kiedyś wrócę, jak będę miał bardziej konkretny pomysł.
Jak czytasz mój post to sprawdź czy go nie zedytowałem bo niezdecydowany jestem.
Dobry pomysł, o ile się nie mylę, jest chyba taki plugin, mam go w zakładkach. Trochę stary design.
Jak możesz to podeślij go.
A i która opcja najlepsza z tych pięciu?
Jak czytasz mój post to sprawdź czy go nie zedytowałem bo niezdecydowany jestem.
3 i 5, ale kojarzy mi się to trochę z newpoints
Może troszku i z reputacją się kojarzy. Ale czym innym jest system RPG jak nie statystykami :D
Jak czytasz mój post to sprawdź czy go nie zedytowałem bo niezdecydowany jestem.
W sumie dobry pomysł :D Wszystkie Twoje pluginy są dobre ;)
Dzięki ale jeszcze niezbyt dobrze znam funkcje i strukturę mybb więc mam troszkę ograniczone możliwości :P
Jak czytasz mój post to sprawdź czy go nie zedytowałem bo niezdecydowany jestem.
Zawsze jakiś początek jest :)
Myślę, że fajną opcją byłoby też kupowanie punktów EXP, Stamina, Speed itp. za pomocą kasy z NewPoints.
+
Jeśli szukasz jakiegoś pomysłu, to myślę, że ciekawą opcją byłoby stworzenie pluginu, który dodałby na forum obsługę hashtagów. Mam na myśli coś podobnego do systemu tagów na wykop.pl.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości