MyBB Chat na Supporcie

Założony przez  DamYan.

Jak to mówi stare powiedzenie, tylko krowa nie zmienia zdania. O czacie, tudzież shouboxie rozmawialiśmy już tutaj: Pomysł co do tego forum - SB.

Na naszym forum brakuje integracji... Skupiamy się tylko i wyłącznie na pomaganiu sobie, śledzeniu i rozwiązywaniu błędów, czyli jakby nie było na pracy. W zwykłej realnej pracy każdy musi mieć czas na urlop, wypoczynek czy rozmowę o pierdołach. M.in. po to uruchamiamy MyBB Chat, który znajdziecie pod linkiem: https://webboard.pl/chat

Na naszym forum pojawił się również box z charakterystyczną ikonką:

[Obrazek: mybb_chat.png]

Aby móc się zalogować, należy mieć konto na MyBBoard.pl, zalogowanie na czacie jest równoznaczne z zalogowaniem się na forum MyBBoard.pl.

Mamy nadzieję, że cieszycie się z takiego kroku i zapraszamy Was do dyskusji, niekoniecznie na tematy związane z MyBB :)
Świetna sprawa, kto żyw niechaj wchodzi. Pogadajmy o pierdołach :D
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Też uważam, że to świetna sprawa :D
Nareszcie można sobie luźno pogawędzić i jeżeli masz mały problem i chcesz go szybko rozwiązać to napiszesz i masz odpowiedź ;)
Jeśli tematy dotyczą MyBB oczywiście zawsze będziemy odsyłać na forum, chyba, że naprawdę to coś tak banalnego, że można jednym słowem sprawę załatwić.

Forum to forum, tutaj wiedza zostanie dla potomnych, więc nie zapominajmy o tym, że to właśnie tutaj trzeba pisać o problemach. Chat jest tylko dodatkiem :)
Przydałby się także jakiś odnośnik do czatu w menu forum.
Bardzo fajny pomysł! Można fajnie pogadać.
Chat cud normalnie tylko zmieniłbym z kick na jail :P
Taki chat na forum to super spawa...też bym chciał na swoim forum taki chat, skąd można go pobrać?
(05.10.2009, 08:34)ALUZJA napisał(a): Taki chat na forum to super spawa...też bym chciał na swoim forum taki chat, skąd można go pobrać?

Tutaj:
http://sourceforge.net/projects/ajax-chat/files/
A ja odniosę się do tego krytycznie: uważam ze bezsens wszelkiego typu shoutboxy i chaty na supportach - zbędne nabijacze i nic więcej...

Do integracji może służyć dział offtopowy (czyli hydepark i takie tam).
Łukasz Tkacz napisał 24.01.2013, 23:13:
Testowa notatka
I wszystko niby fajnie, ale co z tego że jest chat, skoro nikt tam nigdy nie wchodzi? Nie ma z kim tam popisać. Albo nawet jak jest, to tylko jedna osoba która zawsze wychodzi i tak gdy ja wchodze :/ To jaki sens ma robienie takiego chatu? Błagam i apeluje, wchodźcie tam i piszcie coś! Ja lubie chaty i chce was poznać i pogadać! Kiedy nie wejde na ten chat to zawsze jest tam pusto! Zawsze! Bez względu na porę dnia lub nocy...
W takim razie zaraz wchodzę :D
Najlepiej byłoby uzgadniać jakieś terminy i robić spotkania, poświęcone skryptowi, samemu supportowi no i innym tematom. Na pewno z odpowiednim ogłoszeniem wpadłoby na nie więcej osób ;)
Jestem za tym co napisał lukasamd - organizacja spotkań w określonych godzinach i główny cel dyskusji na dane spotkanie :D
Albo można robić jakieś fajne quizy :-), będą zapisy i np będzie quiz z wiedzy o forum mybboard albo z wiedzy o mybb osoba która wygra dostanie na okres 30 dni fajny kolorek na forum :]Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości