www.linuxpl.com

Założony przez  DamYan.

właśnie tak zrobiłem jak kolega wyżej napisał i przyszedł mi taki mail
Ja korzystam z usług tego hostingu i jestem zadowolony ;) Zobaczymy po kilku miesiącach użytkowania czy się to zmieni :P
Z firmy linuxpl.com korzystam już któryś raz z kolei. Jestem zadowolony gdyż ceny są przystępne i obsługa sprawna.
A niestety my (MyBB PL) coś ostatnio mamy problem z "przymułkami", ciągłymi porannymi restartami serwera (ostatnio była też awaria macierzy dyskowych akurat na maszynie, na której stoi MyBB PL).
Mam nadzieję, że to tylko przejściowe problemy i sytuacja się ustabilizuje.
Ja korzystam z ich usług już 2 lata i złego słowa powiedzieć nie mogę. Na tym serwerze co stoi moje konto nie było żadnego padu, serwer chodzi szybko i sprawnie. :)
Polecam, ten hosting, korzystam 3 miesiące i nie ma zakłóceń :).
Ja również polecam ten hosting, jest najlepszy. Przerzuciłem sobie forum na ten hosting z darmowego hostingu, który cały czas fiksował. Teraz mam spokój i 100% uptime. Jako jeden z nielicznych umożliwia wgrywanie dużych plików np. 100MB.
Z hostingu na linuxpl.com korzystam od niecałego roku. Jednak hosting powoli, staje się coraz gorszy. Jeszcze w 2010 dostawało się domenę .info teraz tylko regionalną. Nie mówię, że tylko brak domeny mnie denerwuje, lecz na odpowiedź supportu też trzeba często długo poczekać.
(28.01.2011, 22:22)Mark napisał(a): Z hostingu na linuxpl.com korzystam od niecałego roku. Jednak hosting powoli, staje się coraz gorszy. Jeszcze w 2010 dostawało się domenę .info teraz tylko regionalną. Nie mówię, że tylko brak domeny mnie denerwuje, lecz na odpowiedź supportu też trzeba często długo poczekać.

Ostatnio ich testowałem i nie mogę się z tym zgodzić. Kiedyś miałem u nich konto (jeszcze w czerwcu 2010 było aktywne), a to co zobaczyłem teraz to niczym niebo a ziemia. Wybór wersji php, wybór akceleratora php, niesamowita szybkość generowania stron, kompresja gzip po stronie serwera, gwarantowane uptime 99,9%.
Support sprawdzałem via chat i gg. W obu wypadkach nie było problemu.
W każdym bądź razie, może to było chwilowe. Jednak kończy mi się za 2 miesiące umowa, lecz nie wiem, czy przedłużać można również ze zniżką.
Ja tam korzystam z ich usług już ponad 2 lata i nie mogę powiedzieć złego słowa. Wszystko w najlepszym porządku, support dobry, szybki i wygodny kontakt, dobre uptime, szybkie serwery. Same plusy.
Według mnie najlepszy hosting.;)
Witam.
Mam zamiar zacząć przygode z tym hostingiem i mam pewne pytania:

1) czy Konto W1GB wystarczy na forum muzyczne (chodzi o linki) i do 100 osób?;
2) -------//------- dalej ma tą domene .info za free;
3) istneje możliwość płatnośći co miesiąc?

Z góry dziękuje za odp. :)
AD1. W zupełności wystarczy.

AD2. Przy tym pakiecie tylko regionalne gratis, na innych pakietach masz .eu / .pl (na rok gratis).

AD3. Z tego co widać to nie, ale musiałbyś o szczegóły pytać w ich supporcie, może da się dogadać.
Jesli to nie jest tajemnica to jaki pakiet ma wykupione forum Mybboard??


To konto w1GB na jakiej wielkosci w przyblizeniu forum wystarcza (ilosc uzytkownikow)
Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości