www.boost.pl

Założony przez  DamYan.

Boost.pl


Hosting oferuje:
- Domeny
- Hosting wirtualny
- Hosting reseller


Szczegóły:
http://boost.pl/
Firma Boost.pl przygotowała dla użytkowników MyBBoard.pl 2 nowe kody promocyjne:

Kod: [hiddenregcode1] - daje zniżkę 15% na wszystkie konta wirtualne ze standardowej oferty Boost.pl. Zniżka jest ważna tak długo, jak długo opłacane jest konto.
Kod: [hiddenregcode2] - daje zniżkę 30% na wszystkie konta wirtualne ze standardowej oferty Boost.pl. Zniżka jest ważna tylko na pierwszy okres rozliczeniowy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Chciałbym polecić ten hosting każdej osobie.
Forum ładuje się szybko i nie sprawia żadnych problemów związanych z hostingiem. Co najwyżej E-Mail'e do o2.pl, ale to drobnostka.

Tak więc, polecam. :)
Zdecydowałem się na zakup tego hostingu i choć jeszcze nie kupiłem to już zaplusowali u mnie. Mila, szybka i znakomita pomoc dla klienta :)
Polecam każdej osobie ten hosting - Profesjonalka.
Polecam tego hosta jako na strony, na fora 10gb to za mało, chyba że ktoś ma małe ;)
10 GB to wartość wystarczająca w zupełności (mówię o miejscu, bo nie sprecyzowałeś o co chodzi).
Ja mam serwis z forum 45.000 postów, do tego naprawdę DUŻY dział download i zajmuje to wszystko niecałe 5,5 GB...
Aby na forum użyć 10 GB miejsca trzeba by wrzucać załączniki po kilka MB, avatary też tak samo, zaś ilość postów to w setkach tysięcy aby baza w ogóle coś konkretnego zajmowała ;)

Jeżeli mówimy o transferze to zgadzam się, na małe fora starczy, na średnie i większe nie ma szans.
Ale jest możliwość ugadania się co do transferu miesięcznego :)

Polecam jak najbardziej boost.pl
Ja podobnie, super hosting, najlepszy kontakt w razie problemu i serwery... serwery BEZ ZACINANIA <ok>
Owszem, forum chodzi szybko, wszystko profesjonalnie - jednak, jak wspomniał lukasamd - przy większych 'forach', dużej liczbie użytkowników będzie się wieszać, coraz wolniej ładować.

Polecam dla małych stron.
Znajomy miał u nich Hosting i chwalił go sobie choć czasami były pewne problemy z domeną.
uuu to forum phpbb3 z modyfikacjami można już sobie odpuścić na tym hoście, bo dopiero będzie mulić :D



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości