witam

Założony przez  EveY_.

Witam mam taki problem z waszym użytkownikiem o nicku Label.Prośbę swą kieruje do Administratora forum o podanie mi Adresu Hosta bądź IP tylko myśle że ma zminne. Sprawa jest następująca iż owy delikwent wraz z jakimś kolegą włamiali mi się na hosta i rozwalili całe forum jeśli by ktoś robił te forum to jaszcze bym tak nie zareagował lecz siedziałem nad forum cały dzień a jakiś pajac za przeproszeniem włazi i rozwala wszystko w pare minut sprawę bede kierował do osób wyższych instancjami myśle że jest to jakiś szczeniak a ja sobie nie pozwolę sprawe już zgłosiłem na proserwer.pl ale na tym się nie skończy oczywiście dodaje Ss z rozmowy na GG
Łukasz Tkacz napisał 28.02.2015, 20:43:
Proszę o poprawę nazwy tematu na adekwatny do treści posta.


Załączone pliki Miniatury
   
Zakaz umieszczania linków do zewnętrznych serwisów //Szogi1910
Nie jesteśmy upoważnieni do przekazywania informacji osobistych.


Zaś jako ktoś, kto ze specem od zabezpieczeń chodził do jednej klasy w technikum (gość włamał się na strony polskich sądów. Po całej akcji dostał pracę w Allegro i testuje im zabezpieczenia), mogę Ci od razu powiedzieć, że guzik mu zrobisz. Policja najwyżej spisze protokół i tyle w tej sprawie zrobią. Służby ścigania podejmują kroki tylko wtedy, gdy włamania następują na strony rządowe, należące do dużych firm lub o dużej użyteczności publicznej.


Zamiast marnować swój czas na bezsensowne dochodzenia, lepiej poducz się w kwestii zabezpieczeń serwisów www, aby historia się nie powtórzyła.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Oj oj Znam się trochę na prawa sam miałem z nim problemy xD i ja się nie bede z jakimś dzieciakiem użerał jak proserwer nic z tym nie zrobi to załatwie to inaczej. Skoro tak proszę o jakiś kontakt z właścicielem tego forum już nie ja będe się z nim kontaktował tylko inni dziękuje że chciasz się ktoś wypowiedział
Zakaz umieszczania linków do zewnętrznych serwisów //Szogi1910
@EveY_:
Cierpliwości, jest weekend, a ludzie mają różne zajęcia. Ja nie mam wolnych weekendów :)

Danych żadnych nie możemy Ci przekazać.
Zrobimy to jedynie na wezwanie odpowiednich organów np. policji / prokuratury i przekażemy je wyłącznie im. Nie mamy żadnego obowiązku dzielenia się danymi naszych użytkowników z osobami do tego nieupoważnionymi.
Ja ciebie rozumiem
Zakaz umieszczania linków do zewnętrznych serwisów //Szogi1910Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości