Do czego służy dział poradniki

Założony przez  vabos.

Hej.

Albo ja czegoś nie rozumiem albo co niektórzy z Ekipy Forum są nadgorliwi??
https://webboard.pl/thread-59309.html?pi...#pid249919

Osobiście uważam że WIKI jest nie od tego...usuwaliście wcześniej wątki userów do kosza, a co modek tak może?? Jestem rozczarowny taką postawą :(
Oficjalne wiki co było na forum jako plugin niesteyt zakończyło karier i wszystkie tam podane watki itp zostały utracone, z dobrej woli moderator Snake, według niego najpotrzebniejsze wpisy zostały przeniesione. Od teraz każdy użytkownik mybboard może dodać swój tam wpis. Od ekipy mybboard w większej mierze leży jakie tam się pojawią wpisy, użytkownik który posiada problem ze zrozumieniem danego wpisu aby wcielić go w życie forum musi założyć swój wątek z problemem na forum niż dodając wpis że mu coś nie działa lub nie umie tego dodać
Dodatkowo wątki te służą dyskusji na temat danej porady, bo może się okazywać, że jest kiepska.

@vabos: Proszę o natychmiastową poprawę Twojego posta.
Ani ten kolor, ani wielkość czcionki nie są potrzebne w normalnej dyskusji.
Szogi1910
Masz rację i też uważam, że trzeba zakładać nowe watki,,,,

lukasamd
Postąpiłem zgodnie z Twoją sugestią ale do wpisu,,,
https://webboard.pl/thread-59309.html?pi...#pid249919
i
https://webboard.pl/thread-59309.html?pi...#pid250109

jako lamer mam żal... :(
Ale o co Ci chodzi? Ty zwróciłeś uwagę hasmenowi (niesłuszną, bo klasy są znacznie bardziej preferowane niż atrybut style), a oni Tobie. Coś się stało? Nic.
@vabos:
Ale za co Ty masz żal? Za to, że ktoś słusznie zwrócił Ci uwagę?
Proszę wytłumacz dokładniej co Ci w tej reakcji nie odpowiada.


@Inni:
Ten wątek dotyczy tylko wiki jako takiego, sprawy techniczne dotyczące poruszonego zagadnienia proszę ustalać w odpowiednim temacie na wiki :)
a ja powiem Ci Łukaszu iż rozumiem i popieram użytkownika @vabos..... tym bardziej po tym, co ostatnio działo się na forum (dobrze wiesz o co chodzi)...... żal o to jak się co poniektórzy zachowywali.....
@testAccount:
A ja nadal nie rozumiem ani vabosa, bo póki co nie wyjaśnił na czym polega problem, ani tym bardziej Ciebie. Ostatnio dodawałem notkę do Twojej wiadomości i nie wiem jak interpretować brak kontaktu. Głupia zabawa? A może tchórzostwo? Drzwi na pw są cały czas otwarte, możemy porozmawiać telefonicznie aby wyjaśnić co Ci nie odpowiada.

W każdym razie... nie żałuję żadnej z ostatnich decyzji i nie będę żałował żadnego warna lub bana, którego wystawię. Aż chce się dodać dla wzniosłości "tak mi dopomóż Bóg" - cokolwiek sobie o tym pomyślisz.
Łukaszu - brak kontaktu interpretować należy Waszą blokadą PM od 10ciu postów..... swoją drogą tak samo durnowato ustawioną jak wiele innych rzeczy tutaj (blokada sama w sobie zła nie jest)...... i właśnie przez tak wysoki próg macie spam.

Jeszcze wtedy miałem <10 postów :) zaraz naskrobię Tobie msg :)
Czyli nawet nie próbowałeś... tak podejrzewałem :)
Ta blokada jest wyłączona od... grubo ponad miesiąca.
skąd miałem wiedzieć o wyłączeniu blokady skoro nie poinformowaliście nigdzie?
msg czeka na Ciebie :) a ja czekam na odpisanie :) tylko poprosze o msg a nie publicznie
Szogi1910 napisał(a):Od teraz każdy użytkownik mybboard może dodać swój tam wpis.
tak sobie obserwuje te nowe Wiki i w związku ty mam pytanie...czy nie można wrócić do opcji, że tylko autorzy wątków mogą odpowiadać i administracja. Bo obecnie te poradniki stają się....zbyt długie :(
vabos napisał(a):
Szogi1910 napisał(a):Od teraz każdy użytkownik mybboard może dodać swój tam wpis.
tak sobie obserwuje te nowe Wiki i w związku ty mam pytanie...czy nie można wrócić do opcji, że tylko autorzy wątków mogą odpowiadać i administracja. Bo obecnie te poradniki stają się....zbyt długie :(
Ma to jednak swoje zalety, ale i wady.

Ograniczając dostęp pisania tylko autorom nic w sumie nie zyskamy, gdy wątek jest publicznie otwarty, to każdy może nanieść w swoim poście jakieś poprawki, które niegdyś mogą być lepsze.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
No to w takim razie trzeba dać autorowi posta prawa moderowania danego tematu. Jeśli naniesione przez kogoś innego poprawki okażą się godne uwzględnienia, to żeby nie było poradnika tasiemca i dobre poprawki znalazły się na x stronie, autor tematu powinien uwzględnić je w pierwszym poście, a resztę niepotrzebnych postów (dyskusja na ten temat) powinien usunąć.
Na pewno nie damy autorom wątków prawa do ich moderacji - to by prowadziło do nadużyć, a moderatorzy są od takich operacji. Moim zdaniem dyskusja pod poradnikiem nie stanowi problemu. Ważne, aby autor go aktualizował w razie potrzeby. Właśnie po to jest w formie działu, aby można było komentować.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości