WebKiller.pl

Założony przez  Piratenus.

WebKiller.pl - forum e-sportowe

[Obrazek: logo.png]

Zapraszamy na najciekawsze forum poświęcone E-sportowi !

Oferujemy:

- Ciekawe konkursy w których do wygrania są gry, skiny do cs go oraz inne przedmioty
- Dużą bazę poradników oraz newsów
- Możliwość porozmawiania o takich grach jak: CS:GO, LOL, Dota 2, StarCraft i FIFA
- Pomoc w razie problemów
- Ogarniętą administrację
- Dobrą zabawę

Link: http://webkiller.pl
Ardex napisał 04.12.2015, 16:14:
Proszę o dodanie linku w stopce do mybb.com
Forum spoko. Fajne są też te obrazki jako nazwa działu.
Forum bardzo ładne. Ciekawa też jego tematyka. Jedynie co mnie "gryzie" w oczy to kolor bordera w theadzie, co być powiedział na border: #300059 ? ;)
Oraz brakujące ikonki socialne:
[Obrazek: 9g0343.jpg]

Pozdrawiam i gratuluję pomysłu. ;)
kolor który podałeś jest zbyt ciemny a ikony u mnie się wyświetlają normalnie, jakiej przeglądarki i rozdzielczości używasz ?
Nexus. napisał(a):Forum bardzo ładne. Ciekawa też jego tematyka. Jedynie co mnie "gryzie" w oczy to kolor bordera w theadzie, co być powiedział na border: #300059 ? ;)
Oraz brakujące ikonki socialne:
http://screenshu.com/static/uploads/temp...9g0343.jpg
Pozdrawiam i gratuluję pomysłu. ;)
Witaj, nie rozumiem twojego problemu. Jesteś jedną osobą, która zdecydowała się napisać opinię, do tego w której znajduję się ciut krytyki, bo kolor nie pasuje. Nie wiem, jak Administrator strony, lecz ja bym na jego miejscu, nie zmieniał czegoś, dla jednej osoby.
Co do ikonek, wyświetlają się prawidłowo, na sprawnym komputerze, ze sprawnymi przeglądarkami :)
Pozdrawiam ;)
PS. Forum ładne i bardzo miła Administracja ;)
Sk13q napisał(a):Witaj, nie rozumiem twojego problemu. Jesteś jedną osobą, która zdecydowała się napisać opinię, do tego w której znajduję się ciut krytyki, bo kolor nie pasuje. Nie wiem, jak Administrator strony, lecz ja bym na jego miejscu, nie zmieniał czegoś, dla jednej osoby.
Co do ikonek, wyświetlają się prawidłowo, na sprawnym komputerze, ze sprawnymi przeglądarkami :)
Pozdrawiam ;)
PS. Forum ładne i bardzo miła Administracja ;)
Hej, ja tylko dałem propozycję zmienienia koloru, co by wyglądało ciut estetyczniej, lecz nie znaczy to że obecnie wygląda źle. ;)
A co do ikonek, zapewniam Cię, że mam w pełni sprawny komputer, i w pełni sprawną popularną przeglądarkę. Problemem było rozszerzenie blokujące reklamy. ;)
Plus za nietypową kolorystykę forum.
Serwery CS REKSIO:))
wujas napisał(a):Plus za nietypową kolorystykę forum.

chciałem żeby forum się wyróżniało ale z umiarem i wymyśliłem puprurę bo to kolor królewski :D
Forum bardzo mi się podoba, pomimo ciemnego stylu jest przejrzyste co rzadko się zdarza. Zainspirowały mnie obrazki nad niektórymi działami (jako nazwa działu) jak cs lub fifa. Korzystałeś z wtyczki? Jeśli tak to będę wdzięczny za wskazówki
mgzone napisał(a):Forum bardzo mi się podoba, pomimo ciemnego stylu jest przejrzyste co rzadko się zdarza. Zainspirowały mnie obrazki nad niektórymi działami (jako nazwa działu) jak cs lub fifa. Korzystałeś z wtyczki? Jeśli tak to będę wdzięczny za wskazówki
Kodowałem styl i nie, nie trzeba było korzystać żadnych wtyczek. Tylko i wyłącznie kod i modyfikacja class :)
Co tam będę się dużo wypowiadał po prostu : super



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości